800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SHERATON FOUR POINTS MIAMI BEACH

Hotel leží v klidnější části, uprostřed Miami Beach, přibližně 20 min. chůze od centra South Beac h – Art Deco District. Na jedné straně hotelu je oceán se širokou pláží a na druhé straně známá Collins Ave, od obchodního centra Lincoln Road Mall je vzdálen cca 3 km. Nedaleko hotelu (cca 2 km) se nachází golfové hřiště.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotel leží v klidnější části, uprostřed Miami Beach, přibližně 20 min. chůze od centra South Beac­h – Art Deco District. Na jedné straně hotelu je oceán se širokou pláží a na druhé straně známá Collins Ave, od obchodního centra Lincoln Road Mall je vzdálen cca 3 km. Nedaleko hotelu (cca 2 km) se nachází golfové hřiště.

Vybavení

hotel, který je zaměřen také na rodinnou dovolenou, má 216 pokojů, restauraci, room service, bar u bazénu, bar, business centrum, obchod se suvenýry, konferenční místnosti, prádelnu a čistírnu, fitness centrum, vyhřívaný bazén, jacuzzi, trezory na recepci.

2000

Ubytování

klimatizace, telefon, zdarma internetové připojení, rádio, SAT/TV, souprava na přípravu kávy a čaje, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, žehlička a žehlicí prkno, trezor (za poplatek), lednička na vyžádání. Pokoje jsou s výhledem na město nebo oceán.

Náš názor

Hotel je vhodný pro klienty, kteří hledají klidnou dovolenou u moře, ale v dosahu restaurací, obchodů a nočního života.

Počasí

Miami

24°C Jasno

×