800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyNew York s odpočinkem na Floridě

NEW YORK s odpočinkem na Floridě

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

ODLET Z PRAHY
Odlet z Prahy do New Yorku. Po příletu transfer do hotelu, ubytování. V podvečer možnost individuání návštěvy centra města. Nocleh v New Yorku.

2. den

NEW YORK
Prohlídku elekrizujícího New Yorku zahájíme návštěvou Liberty Islandu se sochou Svobody a Ellis Islandu, jenž je symbolem pro miliony přistěhovalců, kteří zde čekali na povolení ke vstupu do Nového světa. Poté projdeme jižní Manhattan a navštívíme známá místa jako Wall Street s burzou cenných papírů, Trinity Church, Čínskou a Italskou čtvrť, Soho či TriBeCa a další. Z terasy mrakodrapu Empire State Building si pak nejlépe při západu slunce vychutnáme úžasné panorama města. Nocleh v New Yorku.

3. den

NEW YORK
Prohlídka oblastí okolo Centrálního parku, Páté avenue a Times Square. Podíváme se také k Madison Square Garden, Rockefellerovu centru, navštívíme divadelní čtvrť a luxusní obchody na Páté avenue. Večer na Times Square nastane ideál ní příležitost vstřebat jedinečnou atmosféru města. Nocleh v New Yorku.

4. den

NEW YORK – FLORIDA
Dopoledne transfer na letiště a odlet do Miami. Po příletu transfer do hotelu.

5. – 7. den

FLORIDA
Relaxační pobyt u moře na slavné Miami Beach ve floridském Miami nebo v Orlandu, městě Disneylandu, řady velkolepých zábavních parků a vodních světů. Obojí bude tou nejlepší tečkou za návštěvou rušného New Yorku. Pobyt na Floridě je individuální – čili bez účasti česky mluvícího průvodce.

8. den

FLORIDA – PRAHA
V odpoledních hodinách odjezd na letiště a odlet do Prahy.

9. den

PŘÍLET DO PRAHY

Navíc v ceně

- výlet lodí k soše Svobody a na ostrov Ellis Island - vstup na vyhlídkovou terasu mrakodrapu Empire State Building

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Miami

27°C Skoro jasno

×