800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyTo nejlepší z Floridy

Miami • Key West • NP Everglades • Naples • St. Petersburg • Orlando • Miami

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den:

odlet z Prahy do Miami. Transfer do hotelu, ubytování, nocleh.

2. den:

výpravná cesta po silnici Overseas Highway vedoucí pásem ostrůvků Keys propojených více než 50 mosty až do nejjižnějšího bodu severoamerického kontinentu - městečka Key West, které dělí od kubánské Havany jen 130 km vodní plochy Atlantiku. Toto živé místo s příchutí Karibiku proslavil uvolněný způsob života, skvělá kuchyně a elektrizující atmosféra nejen nočního života. Rovněž navštívíme dům spisovatele Ernesta Hemingwaye, který zde napsal několik svých románů včetně slavného Stařec a moře. Nocleh v Key West.

3. den:

cesta zpět na floridskou pevninu, kde následuje návštěva aligátoří farmy a také krátká výprava Anhinga Trail v NP Everglades. Do této unikátní přírodní rezervace, kde v neprostupných močálech mangrovových hájů, utajených jezírkách a mělkých říčkách žijí stovky ptačích druhů, floridští panteři či kapustňáci, se za divokými aligátory vydáme na speciálním vznášedle. Přejezd podél cypřišových hájů do přímořského Naples u Mexického zálivu. Ubytování, nocleh.

4. den:

z Naples odjezd na sever a přes ohromující most Sunshine Skyway příjezd do letoviska St. Petersburg, kde se vedle prvotřídních pláží nachází i jedinečná sbírka obrazů Salvadora Dalího (fakultativně). Po krátké jízdě přes Tampu – třetí největší město Floridy – odjedeme do města zábavy malých i velkých – Orlanda, které s 25 miliony turistů ročně patří k nejnavštěvovanějším místům USA. Ubytování, nocleh.

5. den:

návštěva některého ze zábavních parků Orlanda – kupříkladu obřího a prakticky nevyčerpatelného zdroje zábavy Disney World nebo Universal Studios s atrakcemi inspirovanými slavnými hollywoodskými filmy. Skvělou volbu skýtá mořský svět Sea World s delfíny, lachtany a kosatkami vystupujícími v působivých show (vstupy do tematických parků fakultativně). Nocleh v Orlandu.

6. den:

při návratu k Atlantskému oceánu návštěva Kennedyho vesmírného střediska na mysu Cape Canaveral (fakultativně) s centrem vesmírného a kosmického programu kosmické agentury NASA. Při projížďce kosmodromu návštěva gigantických hangárů, kde se nachází startovací rampa raketoplánu. Návštěva kina IMAX s unikátními filmy natočenými americkými astronauty. Odpoledne přesun do Miami, ubytování, volný program.

7. den:

prohlídka města pláží a slunce s návštěvou nejznámějších čtvrtí Miami, jakými jsou Little Havana s odkazem kubánské emigrace, moderní Coconut Grove či Coral Gables. Nocleh v Miami.

8. den:

dopoledne volný program na pláži. Dle letového řádu transfer na letiště a odlet do Prahy.

9. den:

přílet do Prahy

Počasí

Miami

30°C Polojasno

×