800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVelký okruh Floridou

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Praha -Miami
Odlet z Prahy přes New York nebo Atlantu do Miami; transfer do hotelu Holiday Inn Marina Park *** nebo podobném; večeře.

2. den

Miami - Key West
Po snídani odjezd na Key West; kde již při cestě budete mít jedinečnou možnost výhledu na jednotlivé ostrůvky a nekonečné azurové moře. Příjezd do Key West; odpoledne prohlídka města. Večeře v Hard Rock Cafe. Ubytování v hotelu Radisson Key West *** nebo podobném.

3. den

Key West - Everglades - Naples
Po snídani odjezd přes národní park Everglades; kde budete mít možnost při projížďce ve člunu pozorovat divoký život místní přírody. Po obědě odjezd do Naples; které je právem nazýváno klenotem Mexického zálivu. Kromě možností zábavy; nákupů a restaurací zde najdete krásné pláže a parky udržované v zeleni; které lákají k procházkám; sportům; ale i pro místní obyvatele velmi oblíbeným piknikům. Prohlídka města a transfer do hotelu Indigo *** nebo podobného.

4. den

Naples - Fort Myers - Orlando
Snídaně; odjezd do města Fort Mayers; které bylo na čas domovem Thomase Alvy Edisona a Henryho Forda. V rámci vzájemné spolupráce zde také sestrojili první spalovací motor.Prohlídka města a odjezd do Sarasoty; kde na Vás bude čekat oběd. Následuje odjezd do Orlanda a ubytování v hotelu Crowne Plaza ***+ nebo podobném.

5. den

Orlando
Po snídani následuje návštěva studií světoznámé fi lmové společnosti Universal; odpoledne transfer do hotelu a večeře.

6. den

Orlando - Cap Canaveral - Fort Lauderdale
Snídaně; návštěva Kennedy Space Centra; v odpoledních hodinách odjezd do Fort Lauderdale. Večeře v argentinském stylu; ubytování v hotelu Holiday Inn Las Palmas ***+ nebo podobném.

7. den

Fort Lauderdale - Miami
Po snídani Vás čeká den plný nákupů v oblíbeném obchodním centru Sawgrass Mills; odpoledne odjezd do Miami. Veřeře ve vyhlášené restauraci s mořskými plody - Bubba Gump. Ubytování v hotelu Holiday Inn Marina Park *** nebo podobném.

8. den

Miami
Po snídani následuje prohlídka města Miami; oběd v kubánské restauraci; volný program.

9. den

Miami - Praha
Po snídani transfer na letiště; odlet do Prahy.

10. den

Praha

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Miami

21°C Oblačno

×