800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVelký okruh Floridou s pobytem u moře

Miami Beach | Biscayne Bay | Orlando | mys Canaveral | St. Petersburg | Naples | Národní park Everglades | Key West

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program zájezdu

1. den: Odlet z Prahy do Miami. Transfer do hotelu, ubytování, nocleh.

2. den: Snídaně, prohlídka Miami Beach, světoznámého letoviska, které se nachází na protější straně zátoky Biscayne Bay a je známé především díky svým 11 km dlouhým písečným plážím, během níž uvidíte to nejzajímavější, jako např. slavnou South Beach, Downtown, Coconut Grove, Litlle Havanu, Ocean Drive, Gianni Versace Mansion, Memoriál Holocaustu, Vizcaya, ostrov Watson, univerzitu a mnoho dalšího. Při okružní plavbě pak budeme mít možnost objevit přístav, Fisher Island a domovy multimilionářů a slavných osobností, jako např. Al Caponeho, Howarda Hughese, Elizabeth Taylor, Julia Iglesiase, Glorie Estefan a jiných. Transfer do Orlanda, ubytování, večeře, nocleh.

3. den: Snídaně, fakultativně návštěva místních zábavních parků: Disney World s množstvím zábavy, Universal Studios se svými atrakcemi inspirovanými věhlasnými hollywoodskými filmy či vodní park Sea World, ve kterém naleznete unikátní vystoupení s delfíny, ale i kosatky, želví lvouny, mořské koníky a mnoho dalšího z podmořského světa. Dle možnosti též možnost nákupů v místním outletu. Večeře, návrat do hotelu, nocleh.

4. den: Snídaně, dopoledne na mys Canaveral, kde navštívíme Kennedyho kosmické centrum, jehož vstupní hala má podobu kosmické stanice a autobusem si prohlédneme obří montážní halu, startovací rampu LC 39, středisko Apollo a Saturn a budeme mít možnost také prozkoumat kosmickou loď zevnitř a nahlédnout do práce techniků NASA. V kině Imax pak stojí za zhlédnutí některý z tématických filmů. Odpoledne budeme mít možnost se vykoupat na jedné z krásných přírodních pláží Floridy. Odjezd směrem k městečku St. Petersburg přes Tampu, třetí největší město tohoto státu. Ubytování, večeře, nocleh.

5. den: Snídaně, krátká orientační prohlídka městečka St. Petersburg, malebného letoviska, které je proslulé především díky svým plážím a místní mu neřeknou jinak než „St. Pete“. Individuální volno ke koupání či fakultativně možnost návštěvy největší mimoevropské sbírky Salvadora Dalího ve stejnojmenném muzeu. Odjezd přes ohromující most Sunshine Skyway do Naples, přímořského letoviska, které bylo založeno roku 1880 a které je vyhlášeno zejména díky svým nádherným plážím, golfovým hřištím či bohatým nákupním možnostem. Ubytování, večeře, nocleh.

6. den: Snídaně, odjezd podél cypřišových hájů do Národního parku Everglades, kde uvidíme např. tygry, floridské pantery, medvědy, krokodýly, královské kobry, exotické ptactvo a největší koncentraci jedovatých hadů v celé jižní Floridě. Vznášedlem se dostaneme přímo do nitra a dozvíme se mnoho zajímavého o obyvatelích této unikátní močálové země. Návštěva krokodýlí farmy. Odjezd na ubytování, večeře, nocleh.

7. den: Snídaně, celodenní výlet na ostrov Key West, nejjižnější část USA, kam se dostaneme po přejezdu 42 mostů a 32 ostrovů a dýchne zde na nás atmosféra Karibiku se svými pouličními umělci a kavárnami pod širým nebem. V ulicích lemovaných palmami navštívíme mimo jiné slavnou Duval Street či sídlo Ernesta Hemingwaye a budeme mít možnost se vykoupat na jedné z místních vyhlášených pláží. Příjezd na ubytování v Miami Beach v pozdních večerních hodinách, večeře a ubytování v hotelu Mimosa     nebo podobném (na vyžádání zajistíme jakýkoliv jiný hotel v Miami Beach z naší nabídky), večeře, nocleh. Popis a obrázky hotelu a pobytového místa uvádíme v tomto katalogu na s. 234-243. 8.– 10. den: Individuální volno s možností koupání.

11. den: Snídaně, individuální volno, transfer na letiště a odlet zpět do Prahy.

12. den: Přílet do Prahy.

Naše tipy pro správnou volbu

unikátní příroda | možnost koupání a výhodných nákupů | v ceně navíc prohlídka Miami Beach, Kennedyho kosmického centra a NP Everglades s plavbou na vznášedle a návštěvou krokodýlí farmy

Počasí

Miami

24°C Jasno

×