800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyORLANDO - DOVOLENÁ PRO RODINY S DĚTMI / LOEWS ROYAL PACIFIC RESORT AT UNIVERSAL ORLANDO

8 denní pobytový zájezd v USA na Floridě, Orlando - Dovolená pro rodiny s dětmi.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

ODLET
Odlet z Prahy přes New York nebo Atlantu do Orlanda.
Po příletu transfer do hotelu. Ubytování v hotelu Loews Royal Pacific Resort at Universal Orlando.

2. - 6. den

VOLNÝ PROGRAM
Ať už začnete svůj pobyt v zábavních parcích Disney nebo Universal´s Studios, vždy Vás čeká mnoho zábavy.
V ceně pobytu máte vstupenku Orlando Flex Ticket: vstup do zábavních parků: Universal Studios, Universal´s Island of Adventure, SeaWorld, Aquatica, Wet n´ Wild.
Za poplatek cca 5500 Kč. (dosp. os. 5000 Kč, dítě do 9 let, přesná cena v doptání v naší kanceláři) si můžete u nás objednat vstupenku do parků Walt Disney World Magic Your Way Base - volný vstup do parků Epcot, Magic Kingdom Park, Hollywood Studios a Animal Kingdom, každý den.

Jako hoste ubytovaní v resortu Loews získáte zdarma Universal Express - rychlejší vstupna mnoho atrakcí, jako třeba kouzelnický svět Harryho Pottera a Hollywood Rip Ride Rockit.

7. den

ODLET
Transfer na letiště a odlet zpět do Prahy.

8. den

PŘÍLET

Ubytování - LOEWS ROYAL PACIFIC RESORT AT UNIVERSAL ORLANDO 4*

Lokalita - Florida
Popis - Hotel se nachází přímo na pozemku Universal Orlando, 10 min chůze od Universal´s Islands of Adventures, Universal Studio Florida, Universal CityWalk. V ceně ubytování je zdarma vodní taxy, bus do SeaWorld/Aquatica, Wet n´Wild. Hosté resortu získají ke svému pobytu UNIVERSAL EXPRESS - po předložení hotelové karty se tak vyhnete frontám u aktrakcí v obou zábavních parcích studia Universal.

K dispozici jsou 3 restaurace, sushi bar, bazén s písečnou pláží , dětský bazének, výřivky, dětská hřiště, a mnoho dalšího.

Pokoje:
Standardní: velikost 31 m, soc. zařízení, koupelna, fén, TV, radio, telefon, minibarklimatizace, sejf.
Water View: velikost 31 m, výhled na jezero, soc. zařízení, koupelna, fén, TV, radio, telefon, minibarklimatizace, sejf.
Royal Club Level: velikost 31 m, 7. p, vstup do Fitness zdarma, exklusivní přístup do Club lounge, soc. zařízení, koupelna, fén, TV, radio, telefon, minibar, klimatizace, sejf. Součástí toto typu pokoje je i snídaně.

Typ ubytování - hotel
Poloha - Město.

Počasí

Miami

22°C Jasno

×