800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyPodél pobřeží Atlantiku – z New Yorku do Miami

New York • Washington D.C. • Frederiksburg • Richmond • Raleigh • Wilmington • Charleston • Savannah • St. Augustine • Orlando • Cape Carneval • Miami

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odlet z Prahy do New Yorku. Po příletu transfer do hotelu, ubytování a nocleh.

2. den

Okružní prohlídka městem. Mezi mnoho pamětihodností patří Pátá Avenue, Rockefeller center, Broadway, Wall Street, Central Park, Broadway, Chinatown a další. Odpoledne individuální volno. Nocleh.

3. den

Individuální volno v New Yorku – další den k poznávání tohoto užasného města, které je také známé pod názvem "Big Apple". Doporučujeme také návštěvu některého ze známých muzikálů na slavné Broadway. Nocleh.

4. den

Brzy ráno odjezd z New Yorku do Washingtonu D. C. Prohlídka Washington D. C. s místním průvodcem: Lincoln Memorial, zastávka pro fotografy u Capitol Hill a Bílého Domu. Potom přejedete řeku Potomac a navštívíte Arlington National Cemetery, kde jsou pohřbeny význačné osobnosti jako John F. Kennedy a jeho bratr Robert. Odpoledne a večer volno pro individuální program. Večer můžete využít k návštěvě jedné z mnoha restaurací v Georgetown nebo Foggy Bortím. Nocleh.

5. den

Pokračujete do Fredericksburgu, kde vyrůstal George Washington v letech 1738–1752 (ve věku 6–19 let). Prohlídka s průvodcem. Poté pokračujete do Richmondu. Nocleh.

6. den

Prohlídka města Richmond. Během americké revoluce bylo město svědkem několika historických událostí. Patrick Henry zde v roce 1775 pronesl svoji slavnou řeč "Život nebo smrt" v kostele sv. Jana. Za občanské války byl Richmond hlavním městem Konfederovaných států amerických. Poté pokračujete do Raleigh, hlavního města státu Severní Karolíny a je známe jako "Město dubů". Prohlídka města s průvodcem. Návštěva města Wilmington, které je známé jako "Přístavní město Pokroku a Potěšení". Wilmington prosperoval hlavně v dřívějších letech, jako hlavní přístav a centrum pro stavbu lodí. Dnes prospívá významná turistická a filmařská destinace. Prohlídka s průvodcem. Nocleh.

7. den

Ráno se vydáte směrem do Charlestonu. Prohlídka tohoto města s mimořádnou architekturou, uvidíte Fort Sumter National Monument, kde začala občanská válka v r. 1861. Poté se vydáte do kouzelné romantické minulosti města Savannah. Nocleh.

8. den

Dopoledne volno v městečku. Poté se vydáte do známého "Slunečního státu" Floridy. První zastávka bude v St. Augustine, nejstarší evropské osady na kontinentě USA. Najdete zde mix španělské, anglické a americké kultury a mezi hlavní místa patří španělská pevnost Castillo de San Marcos. Poté budete pokračovat do Orlanda. Nocleh.

9. den

Orlando je známé jako největší město pro rodinnou zábavu – tzv. město Mickeyho Mouse. Dopoledne návštěva Universal Studios. Užijte si vzrušení a mrazení tohoto fantastického zábavního parku, kde se stanete součástí světa filmů. Nocleh v Orlandu.

10. den

Z města zábavy se vydáte do Cape Canaveral k návštěvě Kennedyho Space Centra - výzkumného střediska NASA a domova amerických vesmírných programů. Odpoledne odjezd do Miami. Nocleh.

11. den

Prohlídka tohoto města, které bylo pokřtěno jako hlavní město Karibiku, Miami kombinuje pestré a živé aspekty latinské kultury s americkým prázdninovým centrem. Odpoledne individuální volno k objevování tohoto slunečného letoviska. Nocleh.

12. den

Transfer na letiště a odlet do Evropy.

13. den

Přílet do Prahy.

Fakultativní příplatky

Pojištění léčebných výloh (364 Kč) • pojištění storna – výhodně s balíčkem dalších služeb (316 Kč) • 1lůžkový pokoj (14490 Kč) • fakultativní vstupy a výlety • stravování a spropitné.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

×