800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVýchodní pobřeží USA

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den:

odlet z Prahy do Bostonu, transfer do hotelu, ubytování. dle letového řádu individuální volno nebo procházka s průvodcem, nocleh.

2. den:

prohlídka Bostonu, krásného města na východním pobřeží USA. Boston je zároveň jedním z nejstarších a kulturně nejvýznamnějších měst země. Turistickým lákadlem jsou zde galerie a muzea, zejména největší z nich, Museum of Fine Arts. V odpoledních hodinách následuje odjezd do New Yorku. Nocleh.

3. den:

New York, nazývaný také „Big Apple“, je jedno ze světově nejzajímavějších měst, které okouzluje svou atmosférou, fascinuje památkami a turisty přitahují také nákupní zóny s množstvím obchodů. V rámci okružní prohlídky městem návštěva Páté Avenue, Rockefeller Center, Broadway, Central Park, Wall Street, Chinatown a další. Nalodění na trajekt směrem ke Staten Islandu. Cestou si můžete vychutnávat panoramatický pohled na sochu Svobody a její okolí.

4. den:

pokračování prohlídky New Yorku, individuální volno nebo program s průvodcem. Fakultativně návštěva Empire State Building, fakultativně návštěva Metropolitního muzea, individuální volno, nocleh.

5. den:

individuální volno v New Yorku. Nocleh.

6. den:

odjezd do Philadelphie,která bývá označována jako město „bratrské lásky“a je také místem zrození americké nezávislosti a historie. Následuje prohlídka historického centra: Liberty Bell, Independence Hall, Independence National Historic Park a další. Odjezd do Washingtonu, nocleh.

7. den:

návštěva Washingtonu, hlavního města Spojených států amerických. Prohlídka zahrnuje návštěvu Bílého domu (exteriér), budovy Kapitolu, památníku Lincolna nebo Arlingtonského národního hřbitova, kde je k vidění i hrob J. F. Kennedyho, atd. Večeře. Nocleh.

8. den:

individuální volno, dle letového řádu následuje transfer na letiště a odlet zpět do ČR.

9. den:

přílet do Prahy.

×