Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
USA | Oregon | Portland

Aloft Portland Airport at Cascade Station

   Hodnocení

   4960 reviews

   Poloha a popis

   Vybavení

   Hotel má 136 pokojů. Je zde restaurace, kavárna, bar, novinový stánek, pokojová služba, konferenční místnost a business centrum. Ve společných prostorách je možnost internetového připojení přes WiFi. V obchodě se suvenýry si mohou hosté koupit upomínkové předměty. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti. Hosté mohou využít shuttleservis. Aktivní hosté, kteří se chtějí projet po okolí na kole, si mohou půjčit kolo.

   Vybavení pokoje

   V pokojích je klimatizace a koupelna. Je tady sejf. Hosté mohou použít ledničku, mini ledničku a varnou konvici/kávovar. Zařízení pokoje doplňuje připojení k internetu, telefon, televize, herní konzole a WiFi. K vybavení koupelen patří sprchový kout. Je zde vysoušeč vlasů. V objektu jsou pokoje pro rodiny a nekuřácké pokoje.

   Sport/zábava

   Hosté si mohou vybrat z mnoha sportovních a volnočasových aktivit, některé z nich jsou přímo v hotelu, jiné je možné objednat u externích prodejců. Objekt má bazén a krytý bazén. Volný čas zde hosté mohou trávit různě, v nabídce je například jízda na kole/horském kole a fitness studio. Je tady také noční klub.

   Copyright

   GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125248