800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyPříjemné krásy západu USA

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

odlet z Prahy. Přílet do Los Angeles, transfer do hotelu. Ubytování a nocleh.

2. den

celodenní prohlídka Los Angeles, při které se podíváte jak do uspěchaného Downtownu, tak i do noblesního Beverly Hills, bájného Hollywoodu a Santa Moniky. Noc v Los Angeles.

3. den

dopoledne strávíte objevováním dalších krás Los Angeles. Odpoledne bude následovat prohlídka světově největších fi lmových studií a zábavního parku – Universal Studios, kde vás Hollywood pustí tak blízko, že můžete slyšet i zvuk fi lmových kamer. Noc v Los Angele

4. den

brzy ráno se vydáte do Národním parku Joshua Tree. Cesta bude pokračovat přes krajinu plnou kaktusů, horských jezer, kaňonů až do městečka Sedona. Nocleh v okolí Flagstaff.

5. den

v Grand Canyonu budete mít možnost vyhlídkového letu helikoptérou nad Grand Canyonem. Tento národní park je známý pro svou ohromující velikost, ale i jeho nádherně barevnou a členitou krajinu. V odpoledních hodinách odjezd z parku a nocleh.

6. den

v ranních hodinách odjezd do Monument Valley. Zdejší scenérie až 300 m vysokých kamenných věží patří jistě k představě lidí o podobě oblasti někdejšího Divokého západu. Prohlídka tohoto údolí jeepy s indiánským průvodcem. Přejezd do státu Utah – domova Mormonů.

7. den

během tohoto dne navštívíte národní parky Zion a Bryce Canyon. Přejezd do Las Vegas. Cestou krátká zastávka u přehrady Hoover Dam. V Las Vegas můžete užívat všeho co toto neonové město nabízí – casina, show nebo se jen tak projít po známém Stripu. Las Vegas je město, které nikdy nespí a je také nazýváno hlavním městem hazardu. Nocleh Las Vegas.

8. den

v brzkých ranních hodinách opustíme Las Vegas a vydáte se do Death Valley – Údolí smrti. Death Valley je nejníže položené místo kontinentu. Při projíždění tohoto národního parku budete mít pocit, ze je to nekončící údolí. Vaše cesta povede přes městečko Bishop. Cestou se zastavite v Hot Creek u Mammoth Lakes. V těchto horkých pramenech se budete mít možnost vykoupat a příjemně zakončíte tento náročný den. Nocleh v okolí.

9. den

brzy ráno se vydáte pozorovat východ slunce k Mono Lake a poté pokračujete do národního parku Yosemite – jednoho z nejhezčích národních parků Kalifornie a domova několika vodopádů, luk a lesů. Budete mít možnost si zde prohlédnout obry z rostlinné říše – stromy sekvoje. Při prohlídce parku uvidíte velkolepý El Capitan a Half Dome. Nocleh.

10. den

pokračujete do San Fracisca. Již od ranních hodinách se budete věnovat prohlídce San Francisca, při které uvidíte Union Square, Civic Centrum a Fisherman Wharf. Nádherný pohled na San Francisco a Vychodní záliv budete mít z Twin Peaks. Poté, co budete stát na vrcholu kopce a pozorovat mlhu vířící se přes Golden Gate, snadno porozumíte proč se San Francisco nazývá nejkrásnějším městem Ameriky. K hlavním atrakcím tohoto města jistě patří také cable cars a nejklikatější ulice Lombard Street. Nocleh v San Franciscu.

11. den

ráno se vydáte po známé Pacifi c Coast Highway. Vaše cesta bude pokračovat směrem na jih do Monterey, kde se můžete projít po Old Fisherman Harf. Dále zastavíte v městečku Carmel – domova Clinta Eastwooda. Pokračujete do „Údolí květin“, kde se každoročně konají květinové slavnosti. Dále zastavíte v jednom z velmi oblíbených prázdninových míst v Kalifornii – Santa Barbaře, které se díky palmové promenádě lemující bílé písečné pláže říká také „Americká Riviera“. Při cestě do Los Angeles budete míjet známé oblasti jako je Santa Monica a Malibu. Tato místa vám přijdou jistě povědomá z mnoha fi lmů a seriálů. Nocleh v Los Angeles.

12. den

transfer na letiště a odlet do Evropy.

13. den

přílet do Prahy.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Miami

22°C Jasno

Havajské Ostrovy

28°C Polojasno

Las Vegas

21°C Polojasno

×