800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyPutování po východě USA a Velká americká jezera

Boston • New York • Washington DC • Philadelphia • Amish Country • Cleveland • Chicago

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den:

odlet z Prahy do Bostonu, transfer do hotelu, ubytování. Večeře a nocleh.

2. den:

snídaně, prohlídka Bostonu, krásného města na východním pobřeží USA. Boston je zároveň jedním z nejstarších a kulturně nejvýznamnějších měst země. Turistickým lákadlem jsou zde galerie a muzea, zejména největší z nich, Museum of Fine Arts. Po obědě následuje odjezd do New Yorku. Večeře a nocleh.

3. den:

snídaně, New York, nazývaný také „Big Apple“, je jedno ze světově nejzajímavějších měst, které okouzluje svou atmosférou, fascinuje památkami a turisty přitahují také nákupní zóny s množstvím obchodů. Okružní prohlídka městem bude zahrnovat návštěvu Páté Avenue, Rockefeller center, Broadway, Central park, Wall Street, Chinatown a další. Po obědě nalodění na trajekt směrem ke Staten Island. Cestou si můžete vychutnávat panoramatický pohled na sochu Svobody a její okolí.

4. den:

 snídaně, pokračování prohlídky New Yorku, individuální volno nebo program s průvodcem. Oběd. Návštěva Empire State Building nebo individuální návštěva Metropolitního muzea nebo individuální volno. Večeře, nocleh.

5. den:

snídaně, odjezd do Philadelphie, bývá označována jako město „bratrské lásky“, je také místem zrození americké nezávislosti a historie. Následuje prohlídka historického centra: Liberty Bell, Independence Hall, Independence National Historic Park a další. Oběd. Odjezd do Washingtonu. Večeře a nocleh.

6. den:

snídaně, návštěva Washingtonu, hlavního města Spojených států amerických. Prohlídka zahrnuje návštěvu Bílého domu, budovy Kapitol, Memorialu Lincolna nebo Arlingtonského národního hřbitova, kde je k vidění i hrob J. F. Kennedyho atd. Po obědě odjezd do Amish Country. Večeře a nocleh.

7. den:

snídaně, cesta přes Pennsylvánii s obědem na cestě do Clevelandu. Po příjezdu návštěva Rock and Roll Hall a Fame. Večeře a nocleh.

8. den:

snídaně, odjezd do Chicaga s obědem na cestě. Příjezd do Chicaga. Večeře a nocleh.

9. den:

snídaně, prohlídka Chicaga. Návštěva Buckingham Fountain, The Miracle Mile, The Gold Coast, The Loop atd. Dále navštívíme Willis Tower, nejvyšší budovu ve Spojených státech a 3. nejvyšší na světě. Oběd a poté následuje plavba po Michiganském jezeře s výhledem na chicagské věže. Večeře a nocleh.

10. den:

snídaně, individuální volno v centru Chicaga (volný čas na oběd), následuje transfer na letiště a odlet zpět do ČR.

11. den:

přílet do Prahy.

Počasí

Florida

28°C Polojasno

Havajské Ostrovy

31°C Polojasno

Las Vegas

35°C Skoro jasno

New York

23°C Skoro jasno

×