800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyV září barev podzimu

  • Nádherná místa a barvy

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Program

1. den ODLET Z PRAHY
Odlet z Prahy do New Yorku. Odjezd z města, nocleh na trase.

2. den FOXWOOD – CAPE COD
Cestou k pobřeží Atlantiku zastávka ve Foxwoodu – největším kasinu světa, které náleží indiánskému kmeni Mashantucket Pequot. Příjezd do Newportu, jednoho z nejstarších měst v USA. Po prohlídce přístavu s báječnou atmosférou vyrazíme na poloostrov Cape Cod, který vyniká jedinečnou přírodní scenérií, vinicemi, majáky a okouzlujícími přístavními městečky. Nocleh na trase.

3. den PLYMOUTH – BOSTON
Dokončení prohlídky Cape Cod. Následuje přejezd do městečka Plymouth, kde v roce 1620 přistála loď Mayflower s „otci poutníky", kteří zde založili první funkční kolonii na východním pobřeží dnešních USA. Tohle téměř posvátné místo je plné pohnuté historie a dobových reálií. Po příjezdu do Bostonu individuální nebo organizovaná prohlídka města, kde se v roce 1773 začala psát cesta k nezávislosti USA. Nocleh v Bostonu.

4. den BOSTON – SALEM – ACADIA
Ráno Vám nabídneme lahůdku – totiž okružní projížďku Bostonem obojživelným vozidlem, část prohlídky tedy absolvujeme na hladině vodních kanálů. Krátká zastávka v městečku Salem, kde se (ne zas tak dávno) odehrály neslavné procesy s čarodějnicemi. Následuje přesun k NP Acadia, nocleh.

5. den NÁRODNÍ PARK ACADIA
Celodenní prohlídka rezervace nespoutané přírody, žulových skal, strhujícího pobřeží a domova tisícovek živočišných druhů. Doporučujeme jedinečného humra z Mainu a plavbu za velrybami (fakultativně), nocleh.

6. den VERMONT – ADIRONDAC
Odjezd k pohoří Adirondac. Cestou navštívíme vrchol hory Mt. Washington, která je považována za největrnější místo na světě. Nocleh v Saranac Lake.

7. den ADIRONDAC – LAKE PLACID
Dnešek strávíme v překrásném prostředí pohoří Adirondac a jezera Saranac. Návštěva Lake Placid, kde se v roce 1980 konaly ZOH a také místa, kde žil John Brown, a kde se dozvíme trochu jinou pravdu o životě tohoto odpůrce otrokářství. Nocleh v Saranac Lake.

8. den WEST POINT – NEW YORK
Podél řeky Hudson se vydáme do slavné vojenské akademie West Point. Cestou do New Yorku navštívíme honosné sídlo železničního magnáta a jednoho z nejbohatších Američanů své doby Cornelia Vanderbilta. Po příjezdu do NY ubytování, volno, případně večerní procházka s průvodcem do ulic elektrizující megapole. Nocleh v New Yorku.

9. den NEW YORK
Prohlídku města zahájíme návštěvou Liberty Islandu se sochou Svobody a Ellis Islandu s muzeem emigrace. Projdeme jižní Manhattan, Wall Street s burzou cenných papírů nebo také Čínskou a Italskou čtvrť. Podíváme se i na Times Square a Central Park. Podle možností vyjedeme na terasu mrakodrapu Empire State Building (fakult.). Nocleh v New Yorku.

10. den NEW YORK – PRAHA
Volno či dokončení prohlídky města. Transfer na letiště, odlet do Prahy.

11. den PŘÍLET DO PRAHY

Možnosti ubytování

Počasí

Florida

29°C Převážně oblačno

Havajské Ostrovy

28°C Polojasno

Las Vegas

33°C Skoro jasno

New York

24°C Převážně oblačno

Podobné hotely v této lokalitě

Americký západ - zlatý okruh

Americký západ - zlatý okruh

USA

Cena od: 68 990 Kč

Pro skupinu:

×