800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVelký okruh Aljaškou

  • Všechny krásy zdejší přírody
  • Nezapomenutelný zážitek

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

: odlet s přestupem do Anchorage, metropole Aljašky. Po příletu a nezbytných formalitách prohlídka města, kde se nejdříve na krátkém autobusovém okruhu seznámíme s jeho atmosférou, pak následuje zastávka v centru, pěší procházka a odjezd k ubytování. v Anchorage.

2. den:

ráno odjedeme do Seward, odkud podnikneme nezapomenutelný lodní výlet do oblasti národního parku Kenai Fjords, pestré palety malebných fjordů, kde lze pozorovat mrože, tuleně, velryby či mořské orly. Uvidíme též zajímavý ledovec spadající přímo do mořských vod. Cestou zpět se zastavíme poblíž Portage Glacier a podnikneme krátkou procházku z níž můžeme obdivovat mohutné masy ledu. Návrat do místa ubytování.

3. den

: z Anchorage pokračujeme drsnou krásou severu do městečka Talkeetna, které si zachovalo ještě dobovou atmosféru dobývání severu – možnost leteckého fakultativního výletu kolem Mt.Mc.Kinlay. Dále se zastavíme ve Wasille, místa odkud jsou pořádány nejslavnější závod psích spřežení na světě. Projedeme přes nevysoký Broadpass a v odpoledních hodinách dojedeme do oblasti Národního parku Denali, návštěva informačního centra. Ubytování v okolí parku.

4. den

: celodenní návštěva Národního parku Denali místním busem řízeným zkušeným rangerem, který nás seznámí s až neskutečnými krásami zdejší přírody, jejíž dominantou je majestátní Mt.Mc.Kinlay /nyní opět Mt.Denali/ a kde se můžeme setkat s celou paletou zdejší fauny. Návrat do místa ubytování.

5. den:

odjezd zpět z Denali do Anchorage, příjezd na ubytování.

6. den

: celodenní letecký výlet, napřed místní linkou do King Salmon odkud hydroplánem dopraví do Brooks v Národním parku Katmai. Pobyt v národním parku, kde můžeme pozorovat medvěda grizzly z bezprostřední blízkosti. V pozdních odpoledních či večerních hodinách odlet zpět do Anchorage.

7. den:

individuální volno v Anchorage.

dle letového řádu odlet s přestupem do ČR.

Počasí

Miami

22°C Převážně oblačno

Havajské Ostrovy

26°C Polojasno

Las Vegas

17°C Polojasno

×