Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
USA | Washington | Seattle

Kimpton Palladian Hotel

   Hodnocení

   4.5671 reviews

   Poloha a popis

   Vybavení

   Hotel hostům nabízí celkem 97 pokojů. Do jednotivých poschodí je možné pohodlně vyjet výtahem. Je zde restaurace, jídelna, bar, pokojová služba, prádelna a konferenční místnost. Ve společných prostorách se mohou hosté přes WiFi připojit k internetu.

   Vybavení pokoje

   Pokoje mají klimatizaci, ústřední topení a koupelnu. Je možné požádat o přistýlku. Také je zde sejf, minibar a pracovní stůl. Hosté mohou použít ledničku a varnou konvici/kávovar. Hosté mají k dispozici sadu na žehlení. Zařízení pokoje doplňuje připojení k internetu, telefon, televize, rádio, budík a WiFi. V koupelnách je sprchový kout a vana. Také je tu župan. Ke komfortímu vybavení koupelen patří kosmetické potřeby. V objektu jsou nekuřácké pokoje.

   Sport/zábava

   Hosté si mohou vybrat z mnoha sportovních a volnočasových aktivit, některé z nich jsou přímo v hotelu, jiné je možné objednat u externích prodejců. Volný čas zde hosté mohou trávit různě, v nabídce je například fitness studio, spa a masáže.

   Stravování

   Hosté si mohou vybrat snídaně, obědy a večeře. Na přání je možné připravit bezlepková jídla. Objekt nabízí také drobné občerstvení.

   Copyright

   GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125248