800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyZimní Safari v Utahu a Yellowstonu

  • Nepopsatelně nádherná krajina

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

PRAHA – SALT LAKE CITY
Odlet z Prahy do Denveru. Po příletu transfer do hotelu, ubytování, volný program ve městě. Nocleh v Salt Lake City.

2. - 5. den

LYŽOVÁNÍ V UTAHU
Lyžování na prvotřídních svazích jednoho z pěti obřích lyžařských resortů v okolí Salt Lake City, kde se v roce 2002 odehrály Zimní olympijské hry. Když lyžování unaví, nabízí se volný program spojený s návštěvou nejzajímavějších míst města, v němž sídlí ústředí mormonské církve se slavným chrámem Mormon Temple. Nocleh v Salt Lake City.

6. den

SALT LAKE CITY – IDAHO FALLS – YELLOWSTONE
Odjezd do Národního parku Yellowstone. Cestou státem Idaho se zastavíme v městečku Idaho Falls, jemuž dominují stovky metrů široké vodopády, v zimě navíc zcela zamrzlé do pohádkových tvarů. Po příjezdu do městečka West Yellowstone na západní hranici nejznámější americké rezervace následuje přesun speciálním sněžným vozem do hotelu Old Faithful Snow Lodge. Hotel se nachází přímo v srdci NP Yellowstone a navíc poblíž slavného gejzíru Old Faithful. Nocleh v NP Yellowstone.

7. den

NP YELLOWSTONE
Dnes nás čeká dobrodružná výprava na sněžném skútru v doprovodu místního profesionálního průvodce zimním královstvím Yellowstonu. Je možné si vybrat z trasy vedoucí k Velkému kaňonu Yellowstonu s obřím zmrzlým vodopádem nebo na sever do střediska Mammoth. Cestou nás čekají zastávky u gejzírů a bahenních vřídel, kde zcela jistě potkáme urostlé bizony, ale také losy a s trochou štěstí i vlky. Po návratu do hotelu volný program s možností zapůjčení běžek. Nocleh v NP Yellowstone.

8. den

YELLOWSTONE – SALT LAKE CITY
Dopoledne volný program v rezervaci spojený s návštěvou nejslavnějšího vřídla Old Faithful a panenského prostředí zimní přírody. Poté se vydáme na zpáteční cetu do Salt Lake City. Po příjezdu volný program ve městě. Nocleh v Salt Lake City.

9. den

ODLET DO PRAHY
Volné dopoledne můžeme využít k dokončení prohlídky Salt Lake City nebo vyjížďce k Velkému solnému jezeru. Pokud to čas dovolí, tak se podíváme ještě více na západ k nekonečným solným pláním, kde na legendární rychlostní dráze Boneville lámou speciálně konstruované monoposty světové rychlostní rekordy pozemních vozidel. Odpoledne transfer na letiště a odlet do Prahy.

10. den

PŘÍLET DO PRAHY
Přílet do Prahy na letiště v Ruzyni.

Pronájem skůtru zahrnuje

- pronájem sněžného skútru zahrnuje půjčení čtyřválcového stroje, oblečení (boty, kombinéza, helma, maska, rukavice), vstup do Národního parku Yellowstone, palivo na jeden den a doprovod profesionálního prúvodce - k půjčení sněžného skútru je zapotřebí řidičský průkaz typu A

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Miami

26°C Skoro jasno

Havajské Ostrovy

25°C Polojasno

Las Vegas

22°C Převážně oblačno

×