800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyIrská pohlednice - letecké víkendy

Dublin • Glendalough • Mellifont Abbey • Monasterboice • Belfast • pobřeží Causeway • Carrick-a-Rede • Obrův chodník

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den:

odlet odpoledne z Prahy do Dublinu. Po příletu okružní jízda nejzajímavějšími místy Dublinu – O´Connell Street, Trinity College, čtvrť Temple Bar. Nocleh.

2. den:

snídaně. Výlet do malebného údolí Glendalough, v němž irský světec Kevin založil kolem roku 600 klášter, z něhož se dochovala vysoká věž, trosky katedrály i několik z nejzachovalejších křížů v Irsku. Procházka k jednomu z jezer, která dala tomuto místu jméno – Údolí dvou jezer. Návrat do Dublinu a prohlídka katedrály sv. Patricka a knihovny v Trinity College. Večer návštěva typické irské hospůdky s živou hudbou. Nocleh.

3. den:

snídaně. Cesta na sever k prvnímu cisterciánskému klášteru v Irsku z 12. stol. Mellifont Abbey a troskám klášterního komplexu z 5. stol. Monasterboice, jehož největšími klenoty jsou překrásné kamenné kříže s biblickými náměty z 10. stol. Přejezd do ­Belfastu a prohlídka nejzajímavějších míst s impozantními budovami radnice, Grand Opera House a katedrálou sv. Anny, ale i Entries se spletí uliček a hospůdek. Nocleh.

4. den:

snídaně. V cestě za poznáním bohatých přírodních krás hrabství Antrim nebude chybět provazový most Carrick-a-Rede na pobřeží Causeway (zavěšený 25 m nad mořskou hladinou), věhlasný Obrův chodník se zvláštními skalními útvary a kouzelné scenérie členitého pobřeží. Návštěva palírny Bushmills s ochutnávkou. Návrat do Belfastu. Nocleh.

5. den:

snídaně. Transfer na letiště v Dublinu a odlet do Prahy.

Počasí

Edinburgh

14°C Polojasno

Londýn

18°C Jasno

Manchester

15°C Jasno

×