800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyIsland, Norsko, Faerské ostrovy, Shetlandské ostrovy,Anglie

Harwich • Torshavn • Reykjavík • Lerwick • Geiranger • Bergen • Harwich

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den:

setkání s průvodcem na letišti v Praze. Odlet do Londýna. Transfer do přístavu Harwich a nalodění na loď Celebrity Infinity.Odplutí.

2. den:

 plavba po moři.

3. den:

TORSHAVN – připlutí na Faerské ostrovy. Návštěva hlavního města Tórshavn na ostrově Streymoy. Fakultativně možnost zakoupení výletů nebo individuální volno.  

4. den:

 plavba po moři.  

5. den:

REYKJAVÍK – připlutí na ostrov Island. Fakultativně výlet po trase "Zlatého islandského trojúhelníku" povede do NP Tingvellir, do geotermální oblasti gejzírů s úchvatnou podívanou na famózní gejzír ­Strokkur a k vodopádům Gullfoss, považovaným za nejkrásnější na ostrově. Cestou zpět do Reykjavíku zastávka v kráteru Korid.  Individuální volno nebo možnost fakultativních výletů.

6. den:

individuální volno nebo fakultativně prohlídka Reykjavíku s možností návštěvy termálních lázní, botanické zahrady, muzeí a dalších zajímavých míst hlavního města Islandu. Odplutí.

7. den:

 plavba po moři.

8. den:

 LERWICK – připlutí na Shetlandské ostrovy. Ostrovy jsou nejsevernější výspou Skotska. Možnost návštěvy hlavního města Lerwicku nebo fakultativně  rybářské vesničky Cullivoe. Odplutí.    

9. den:

GEIRANGER – připlutí do Norska. Fakultativně návštěva horské krajiny na vyhlídku z hory Dalsnida. Individuální volno. Odplutí.  

10. den: BERGEN -

 individuální procházka městem. Prohlídka starobylého centra města s unikátními hansovními domy, starobylou přístavní pevností, středověkými kostely, starými čtvrtěmi dřevěných domů, pověstným rybím trhem i lanovkou na místa s nádhernou vyhlídkou na město a okolní zálivy. Odplutí. 

11. den:

plavba po moři.  

12. den:

ukončení plavby, transfer na letiště a odlet zpět do ČR

Počasí

Edinburgh

15°C Jasno

Londýn

21°C Jasno

Manchester

19°C Jasno

×