800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyLondýn a Windsor – letecký víkend

  • Londýn i zámek ve Windsoru v jednom víkendu
  • Jízda vlakem v ceně
  • Volno k nákupům na Oxford Street
  • Posezení v Covent Garden

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den:

odlet z Prahy do Londýna. Po příletu transfer do hotelu a ubytování. V závislosti na letovém řádu krátká procházka centrem hlavního města Británie v oblasti Trafalgar Square, Soho a Piccadilly Circus. Nocleh.

2. den:

snídaně. Přejezd vlakem do poklidného městečka Windsor. Prohlídka královského zámku, při které uvidíte domeček pro panenky a projdete reprezentační místnosti, kde mezi mnoha exponáty můžete zkusit najít třeba kulku, která zabila slavného admirála Nelsona. Odpoledne procházka do nedalekého Etonu, kde se nachází významná škola nejen pro členy královské rodiny. Návrat vlakem do Londýna a nocleh.

3. den:

snídaně. Přejezd metrem nebo vlakem do čtvrti Westminster, kde se nachází budova Parlamentu, procházka vládní čtvrtí Whitehall, kde lze nahlédnout přes mříže do Downing Street. Procházka parkem sv. Jakuba k Buckinghamskému paláci, odkud vládne královna Alžběta II. V případě pěkného počasí je možné vidět střídání stráží. Na závěr posezení v bohémské části britské metropole v Covent Garden. Nocleh.

4. den:

snídaně. Přejezd k pevnosti Tower of London, kde jsou vystaveny korunovační klenoty. Procházka po mostě Tower Bridge. V závislosti na letovém řádu lze individuální volno do odjezdu na letiště vyplnit návštěvou několika muzeí, např. Britského muzea, Národní galerie a muzea voskových figurín Madame Tussaud´s, nebo nakoupit na jedné z nejrušnějších tříd Londýna, Oxford Street s obchody nejznámějších značek. Transfer na letiště, odlet do Prahy.

Počasí

Edinburgh

10°C Převážně oblačno

Londýn

14°C Slabý déšť

Manchester

12°C Převážně oblačno

×