800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyLondýn, Windsor, Bath a Stonehenge

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

AUTOBUSOVÁ VARIANTA ZÁJEZDU: odjezd z ČR ve večerních hodinách přes SRN a Belgii do Francie.

2. den

dopolední trajekt Calais–Dover. Po příjezdu do Londýna prohlídka čtvrti Greenwich. Procházka parkem ke Královské observatoři a známému nultému poledníku. Přejezd na hotel. Nocleh (3 noci).

3. den

snídaně. Celodenní výlet do královského městečka Windsor s návštěvou zámku. Zastávka u mystického Stonehenge a prohlídka města Bath, kterému vévodí římské lázně a georgiánské domy. Návrat do hotelu.

4. den

snídaně. Odjezd do centra Londýna - prohlídka City of London - královský soudní dvůr, Fleet Street, katedrála sv. Pavla, Monument, Tower Bridge, Tower of London, kde jsou ukryté anglické korunovační klenoty. Možná procházka doky sv. Kateřiny. Návrat na hotel a nocleh.

5. den

snídaně. Pěší prohlídka City of Westminster – v případě příznivého počasí možnost vidět střídání stráží u Buckinghamského paláce, procházka parkem sv. Jakuba k Westminster Abbey, Parlamentu s Big Benem, kolem Londýnského oka na Trafalgar Square, Leicester Square, Soho a Covent Garden. Volno k nákupům. Večer odjezd do Folkestone a Eurotunelem do Francie.

6. den

přejezd přes Francii, Belgii a SRN. Návrat do ČR v odpoledních hodinách.

1. den

LETECKÁ VARIANTA ZÁJEZDU: samostatně odlet z Prahy do Londýna, transfer do hotelu a ubytování. Večer setkání s autobusovou skupinou a průvodcem. Nocleh.

2. - 4. den

program shodný s autobusovou skupinou. Večer samostatně odjezd z centra města do hotelu. Nocleh.

5. den

snídaně. Samostatně transfer na letiště a odlet do Prahy.

Počasí

Edinburgh

14°C Skoro jasno

Londýn

15°C Jasno

Manchester

14°C Jasno

×