800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyLondýn a květinová show

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odjezd odpoledne. Noční transfer přes Německo, Belgii a Francii.

2. den

Ranní Eurotunnel do Anglie. Pěší prohlídka nejvýznamnějších památek metropole – Houses of Parliament svěží Big Ben, Westminster Abbey, projížďka na Londýnském oku. Slavnostní ceremonie střídání královských gard na Whitehall či u Buckinghamského paláce. National Gallery, Trafalgar Square a náměstí Picadilli Circus. Večerní návštěva čínské čtvrti Soho. Ubytování a nocleh.

3. den

Snídaně. Ranní prohlídka královského hradu Windsor, přejezd k paláci a zahradám Hampton Court – „anglické Versailles.” Odpolední pokračování v prohlídce Londýna spojená s večerní okružní jízdou a návštěva Covent Garden. Greenwich – královská observatoř s nultým poledníkem. Návrat na ubytování, nocleh.

4. den

Snídaně. Celodenní návštěva na světoznámou květinovou výstavu Chelsea Flower Show, kterou pořádá Královská zahradnická společnost. Výstava se stala svátkem v zahradníkově roce a patří k nejvýznamnějším událostem v oblasti zahradního designu. V Británii je to největší přehlídka tohoto typu a podle odborníků je největší na světě. Nocleh.

5. den

Snídaně. Pokračování v prohlídce Londýna – Katedrála Sv. Pavla, pevnost Tower, Tower Bridge, bitevní loď Belfast, možná návštěva muzea Madame Tussaud’s. Večerní odjezd. Noční Eurotunnel do Francie.

6. den

Návrat odpoledne.

Minimální výměna na vstupy

70 GBP.

Počasí

Londýn

14°C Jasno

×