800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyLondýn pro pokročilé

  • Bohatý program

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Program zájezdu

1. den: Odlet z Prahy do Londýna, transfer z letiště, kombinovaná prohlídka autokarem a pěšky po londýnských zajímavostech – Trafalgar Square, Whitehall, Westminsterské opatství, Big Ben, London Eye (obří vyhlídkové kolo), Národní galerie, katedrála sv. Pavla, Tower, Tower Bridge… Odjezd na ubytování, fakultativně večeře.
2. den: Po snídani dokončení prohlídky města s průvodcem – pulsující čtvrť Covent Garden, Soho a Čínská čtvrť, Britské muzeum, Oxford Street, Baker Street, muzeum voskových figurín Mme Tussaud´s, Regents park, Odpoledne odjezd do Windsoru – návštěva nejstaršího královského zámku v Británii, dnes víkendové sídlo královské rodiny, možnost individuální prohlídky královské rezidence, návrat do Londýna, fakultativně vstupenka na nejvyšší budovu Evropy - mrakodrap The Shard s vyhlídkou na okolní londýnské památky, návrat do hotelu, fakultativně večeře, volno.
3. den: Po snídani volno k individuálním prohlídkám londýnských pamětihodností, nákupům atd. nebo celodenní fakultativní výlet. Salisbury – město ze 13. století s nádherným historickým centrem a katedrálou ve stylu rané anglické gotiky, odjezd do Stonehenge – návštěva nejslavnějšího pravěkého monumentu, komplex menhirů a kamenných kruhů dokazující znalosti z oblasti aritmetiky a astronomie pradávných obyvatel této oblasti, individuální volno k prohlídce areálu, odjezd do Bathu – nádherné město s impozantním cetrem v gregoriánském stylu v údolí řeky Avony, lázeňské středisko založené Římany v 1. stol., řada budov a památek z 18. stol, Royal Crescent – nejmajestátnější ulice v Británii, Pulteney Bridge – most s obchody, římské lázně, opatství… Návrat na ubytování do Londýna, fakultativně večeře.
4. den: Po snídani volno k individuálnímu programu v Londýně, k návštěvám muzeí, nákupům apod. nebo odjezd na celodenní fakultativní výlet. Oxford – prohlídka nejstaršího univerzitního města v Anglii, odjezd do Stratford-upon-Avon, prohlídka druhého nejnavštěvovanějšího města po Londýně – rodiště W. Shakespeara, města pyšnícího se mnoha malebnými domy spjatými se životem Shakespeara a unikátní hrázděnou architekturou, věznice z 15. stol., radnice se sochou Shakespeara… Odjezd do Warwicku – návštěva velkolepé středověké pevnosti s expozicí muzea Madame Tussaud´s, dnes nejkrásnější majestátní sídlo v zemi, návrat na ubytování do Londýna, fakultativně večeře.
5. den: Po snídani individuální volno v Londýně k návštěvám muzeí, galerií, nákupům…, odlet z Londýna.

Možnosti ubytování

Počasí

Londýn

15°C Jasno

Podobné hotely v této lokalitě

Z Londýna do srdce Anglie

Z Londýna do srdce Anglie

Velká Británie, Londýn

Cena od: 13 990 Kč

Pro skupinu:

Londýn plný kouzel (let)

Londýn plný kouzel (let)

Velká Británie, Londýn

Cena od: 12 730 Kč

Pro skupinu: