800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyNorské fjordy a jižní Anglie

Norské fjordy a jižní Anglie.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program zájezdu:

1. den

IJMUIDEN / AMSTERDAM (HOLANDSKO)
Vlastní doprava do přístavu (na vyžádání zajistíme letenky a transfery), nalodění – loď MSC OPERA 4*. Po nalodění (zpravidla po 10.00) lze začít čerpat plnou penzi. Vyplutí.

2. den

PLAVBA NA LODI

3. den

OSLO (NORSKO)
Přítomnost lesů a přírody je v Oslu stejně citelná jako v celé zemi. Doporučujeme celodenní prohlídku města s výletem do sklárny v Hadelandu, kde budete moci porovnat, zda se norští skláři vyrovnají ve svém umění českým kolegům (s obědem, fakultativně).

4. den

STAVANGER (NORSKO)
Silným zážitkem kromě připlutí fjordem do Stavangeru je i procházka mezi bílenými dřevěnými domy z 18. století tohoto starobylého města. Naprosto jedinečné dojmy vás čekají, pokud se rozhodnete pro výlet lodí do Lysefjordu na skálu Preikestolen (kazatelna) s dech beroucím výhledem na fjord (fakultativně).

5. den

FLAM (NORSKO)
Flam je vsazen do malebné scenérie na konci fjordu Aurland. Fakultativně možno absolvovat cestu železnicí zaseknutou do lesnatých svahů, která na své cestě k cíli zdolává převýšení jednoho kilometru, nebo výlet k vodopádům a bílým jeskyním.

6. den

BERGEN (NORSKO)
Mladistvě svěží univerzitní město Bergen žije především kulturou. Let nad městem a okolní přírodou je tím správným rozloučením se severem (fakultativně).

7. den

PLAVBA NA LODI

8. den

SOUTHAMPTON – LONDÝN (VELKÁ BRITÁNIE) Pro výpravu za hodnotným výletem nelze doporučit nic jiného než Londýn. Kdo tuto metropoli již zná, tomu se nabízí královský Windsor, tajemné Stonehenge, lázeňský Bath nebo město Winchester, kde kde je na hradě vystavena kulatá deska sněmovního stolu krále Artuše. Vzdálenost přístav – Londýn: 135 km.

9. den

IJMUIDEN / AMSTERDAM (HOLANDSKO)
Snídaně. Vylodění, vlastní doprava do ČR (případně máte-li zajištěno: transfer na letiště a odlet do Prahy. Přílet do Prahy).

Počasí

Edinburgh

11°C Polojasno

Londýn

14°C Převážně oblačno

Manchester

12°C Slabý déšť

×