800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CROWNE PLAZA LONDON DOCKLANDS

Vítejte v Crowne Plaza London - Docklands, moderním 4* hotelu nabízejícím luxusní ubytování v oblasti Docklands v Londýně.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Vítejte v Crowne Plaza London - Docklands, moderním 4* hotelu nabízejícím luxusní ubytování v oblasti Docklands v Londýně. Hotel je několik minut chůze od ExCel Exhibition Centre a také blízko Canary Wharf a letiště London City.Hotel je vhodný jak pro business, tak pro dovolenou.

Ubytování

V hotelu je celkem 210 pokojů v několika kategoriích. Všechny jsou luxusně vybavené, je zde telefon, možnost připojení k internetu, SAT TV, koupelna, minibar. Na vyžádání jsou možné kuřácké pokoje.

Vybavení

Hotel je velmi dobře vybaven pro business účel,y má 9 moderních konferenčních místností, restaurace s barem s pestrým výběrem pokrmů a nápojů, rozsáhlé relax a fitness možnosti v hotelu a samozřejmě recepce.

Stravování

Stravování je zajištěno formou snídaně v hotelové restauraci.

Sport a zábava

Ze sportovních možností hotel nabízí health club a fitness, bazén, jacuzzi, saunu, páru, zkrášlovací procedury, jógu, pilates a další.Příplatek k ceně zájezdu v termínu svátků a speciálních událostí v zemi pobytu rádi na požádání sdělíme.

Počasí

Londýn

15°C Převážně oblačno

×