800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyLondýn - letecké víkendy

  • Všechny londýnské památky ve čtyřech dnech
  • Návštěva greenwichského nultého poledníku
  • Jízda bezobslužným vlakem DLR
  • Volno k nákupům a prohlídce muzeí

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

1. den:

odlet z Prahy do Londýna. Po příletu transfer do hotelu a ubytování. V závislosti na letovém řádu krátká procházka podvečerním centrem hlavního města Británie v oblasti Trafalgar Square, Piccadilly Circus a Soho. Nocleh.

2. den:

snídaně. Přejezd metrem nebo vlakem do centra bankovnictví k Anglické bance a Královské burze. Odtud procházkou k pevnosti Tower of London, kde jsou vystaveny anglické korunovační klenoty. Procházka po mostě Tower Bridge a poté přejezd double-deckrem do malebné čtvrti Greenwich s Královskou observatoří a nultým poledníkem. Cesta zpět čtvrtí Docklands vlakem DLR, který má bezobslužný systém řízený počítačem. Nocleh.

3. den:

snídaně. Prohlídka majestátní katedrály St. Paul, která se nachází ve čtvrti, kde se snoubí prehistorie s modernou – the City. Přejezd do čtvrti Westminster, kde se pokocháte pohledem na budovu Parlamentu se slavným Big Benem, procházka vládní čtvrtí Whitehall, kde lze nahlédnout přes mříže do Downing Street, kde je sídlo britské premiérky. Na závěr dne možnost navštívit obří kolo – Londýnské oko. Nocleh.

4. den:

snídaně. Přejezd k Buckinghamskému paláci, který je sídlem královny Alžběty II. V případě pěkného počasí je zde možné vidět střídání stráží. Procházka parkem sv. Jakuba a zakončení programu na Trafalgar Square. V závislosti na letovém řádu lze individuální volno do odjezdu na letiště vyplnit návštěvou několika muzeí, např. Britského muzea, Národní galerie a muzea voskových figurín Madame Tussauds, nebo nakoupit na jedné z nejrušnějších tříd Londýna, Oxford Street s obchody nejznámějších značek. Transfer na letiště, odlet do Prahy.

Možnosti ubytování

Počasí

Londýn

17°C Oblačno

Podobné hotely v této lokalitě

Silvestr v Londýně

Silvestr v Londýně

Velká Británie, Londýn, Londýn

Cena od: 13 151 Kč

Pro skupinu:

Londýn - perla na Temži

Londýn - perla na Temži

Velká Británie, Londýn, Londýn

Cena od: 13 490 Kč

Pro skupinu:

×