800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyLondýn, Windsor a křídové útesy - autokarem

6-denní zájezd.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odjezd odpoledne. Noční transfer přes Německo, Belgii a Francii.

2. den

Ranní Eurotunnel nebo trajekt do Anglie. Pěší prohlídka nejvýznamnějších památek metropole – park Greenwich, kde se nalézá královská observatoř s nultým poledníkem, přejezd MHD k pevnosti Tower, majestátní most Tower Bridge. Procházka finančním centrem City ke katedrále Sv. Pavla. Na závěr dnes návštěva Covent Garden. Ubytování a nocleh.

3. den

Snídaně. Bývalý královský palác Hampton Court, přezdívaný často jako „anglické Versailles.” Zámek je spjat s králem Jindřichem VIII. V komplexu můžete obdivovat královské komnaty, tudorovské kuchyně, velkou halu nebo překrásnou kapli. Palác je obklopen rozlehlými zahradami, kde se nachází známý labyrint ze živého plotu. Procházka rekonstruovanými palácovými zahradami bude velmi příjemných zážitkem na tomto historickém místě. Přejezd na prohlídku královského hradu Windsor, jedné z oficiálních rezidencí královské rodiny, gotická kaple sv. Jiří, kde jsou pochováni někteří angličtí králové. Na závěr dne pěší procházka městečkem Eton, které je proslaveno elitní chlapeckou kolejní školou Eton College založenou v 15. století králem Jindřichem VI. Možnost posezení v některém místním baru nebo restauraci. Návrat na ubytování. Nocleh.

4. den

Snídaně. Celodenní výlet k anglickému pobřeží. Procházka v přírodním parku Seven Sisters s výhledy na nádherné křídové útesy. Návštěva Brightonu – oblíbeného přímořského letoviska, excentrický Královský pavilon, mořské aquarium, volno. Návrat na ubytování, nocleh.

5. den

Snídaně. Pokračování v prohlídce Londýna. Královská čtvrť Westminster – Westminster Abbey, Houses of Parliament s věží Big Ben. Slavnostní ceremonie střídání královských gard na Whitehall či u Buckinghamského paláce. Trafalgar Square a náměstí Picadilli Circus. Odpoledne individuální volno – londýnská oblast Soho s čínskou čtvrtí, možnost projížďky na Londýnském oku nebo návštěva muzea Madame Tussaud’s nebo dalších muzeí. Večerní odjezd. Noční Eurotunnel nebo trajekt do Francie.

6. den

Návrat odpoledne.

Počasí

Londýn

16°C Převážně oblačno

×