800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL THISTLE KENSINGTON GARDENS

Tento 4* luxusní hotel se nachází naproti Hyde Parku a překrásným klidným Kensingtonským zahradám, 1 km od londýnského nádraží Paddington, a nabízí stylové pokoje vybavené klimatizací.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Tento 4* luxusní hotel se nachází naproti Hyde Parku a překrásným klidným Kensingtonským zahradám, 1 km od londýnského nádraží Paddington, a nabízí stylové pokoje vybavené klimatizací. Hotel Thistle Kensington Gardens najdete na stromy lemované Bayswater Road, jen několik stovek metrů od stanic londýnského metra Queensway a Bayswater. Hotel se nachází jen několik kroků od Kensingtonského paláce a památníku Princess Diana Memorial Garden.

Ubytování

Thistle Kensington Gardens poskytuje pokoje vybavené pracovním stolem a TV s plochou obrazovkou a digitálními programy Freeview. Některé pokoje skýtají výhled na Kensingtonské zahrady a Hyde Park.

Vybavení

Ve světlé a vzdušné restauraci s výhledem na Hyde Park jsou podávány pokrmy moderní britské a evropské kuchyně. Nabídka salonu a baru zahrnuje lehké občerstvení, plnohodnotná jídla i tradiční odpolední čaje. Pokojová služba je k dispozici 24 hodin denně.

Počasí

Londýn

22°C Jasno

×