800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyPerly starobylé Anglie - autokarem

  • 6denní zájezd s denním přejezdem

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

1. den:

ráno odjezd z ČR. Denní přejezd přes Německo a Belgii. Nocleh ve Francii.

2. den:

ranní trajekt nebo Eurotunel do Anglie. První zastávkou bude opevněné středověké město Canterbury s nádhernou katedrálou. Pak bude následovat překrásný vodní hrad Leeds s rozsáhlými květinovými zahradami a bludištěm. A na závěr dne malebný vodní hrad Hever, ve kterém měla své sídlo rodina Boleynů a ve kterém spatříte nádherné zahrady a bludiště. Ubytování a nocleh.

3. den:

snídaně. Ráno uvidíte krásné univerzitní město Oxford s řadou historických univerzitních budov a kolejí. Poté procházka s kapkou mystiky – megalitický kruh v Avebury. Návštěva historického města Bath, jednoho z nejkrásnějších měst ve Velké Británii díky jednotnému architektonickému stylu. Budete obdivovat zachovalé římské lázně vystavěné na termálních pramenech. Náměstí The Circus a monumentální budovy na Royal Crescent, které jsou dílem architektů Johna Wooda staršího a mladšího. Nocleh.

4. den:

po snídani prohlídka rodiště Williama Shakespeare – Stratford-upon-Avon, malebné historické městečko s typickými hrázděnými domky. Poté si prohlédnete perlu středověku – impozantní hrad Warwick, který patří mezi nejzachovalejší v Anglii s expozicí muzea Madame Tussaud´s. V podvečer univerzitní město Cambridge, město ležící na řece Cam, druhá nejstarší anglická univerzita a tradiční rival Oxfordu. Nocleh.

5. den:

snídaně. Celodenní Londýn. Pěší prohlídka nejvýznamnějších památek metropole – budova parlamentu s věží Big Ben, Westminster Abbey a London Eye. Slavnostní ceremonie střídání královských gard na Whitehallu nebo u Buckinghamského paláce. Piccadilly Circus, Trafalgar Square a čínská čtvrť v Soho. Odpolední volno k návštěvě muzeí nebo dalších pamětihodností. Večerní odjezd zpět do ČR, noční přejezd trajektem nebo Eurotunelem do Francie.

6. den:

návrat přes Belgii a Německo do ČR v odpoledních hodinách.

Možnosti ubytování

Počasí

Edinburgh

10°C Převážně oblačno

Londýn

16°C Klidno

Manchester

12°C Oblačno

×