800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyPerly středověké Anglie

6-denní zájezd

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odlet z Prahy. Přílet do Londýna. Transfer do hotelu. Ubytování a nocleh.

2. den

Snídaně. Malebný Windsor s rezidencí královny. Palác Hampton Court se zahradami – „anglické Versailles.” Odpolední malebné Salisbury se středověkou katedrálou. Ubytování a nocleh.

3. den

Snídaně. Dopoledne historické město Bath s římskými lázněmi. Návštěva Wel lsu – nejmenšího katedrálního města Anglie. Podvečerní procházka historií překypujícím univerzitním městem Oxford. Ubytování a nocleh.

4. den

Snídaně. Procházka rodištěm Williama Shakespeare – Stratford-upon-Avon. Perla mezi zachovalými hrady – vyhlášený hrad Warwick. Přejezd do nejstaršího univerzitního města Anglie – Cambridge. Ubytování a nocleh.

5. den

Snídaně. Překrásný hrad Leeds, údajně jeden z nejnavštěvovanějších na světě. Odpolední návštěva Canterbury – jednoho z nejlépe zachovalých opevněných měst s krásnou katedrálou. Přejezd na ubytování a nocleh u Londýna.

6. den

Snídaně. Celodenní Londýn na ochutnávku. Pěší prohlídka nejvýznamějších památek metropole – Houses of Parliament s věží Big Ben, Westminster Abbey, London Eye. Střídání královských gard u Whitehall či Buckinghamského paláce. Trafalgar Square, Picadilli Circus a čínská čtvrť Soho. Odpolední návštěva dalších pamětihodností nebo osobní volno. Odpoledne transfer na letiště, odlet do ČR.

Minimální výměna na vstupy

80 EUR.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Edinburgh

13°C Polojasno

Londýn

16°C Mlžný opar

Manchester

12°C Jasno

×