800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyZa krásami Walesu

7-denní zájezd s denním přejezdem.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odjezd ve večerních hodinách, tranzit přes Německo a Belgii.

2. den

Dopoledne příjezd do Francie, Eurotunelem do Británie. Přejezd do střední Anglie, zastávka u katedrály v Coventry. Vpodvečer ubytování, nocleh v hotelu.

3. den

Snídaně. Přejezd do Chesteru, jednoho z nejkrásnějších anglických měst. Procházka centrem s tudorovskými a viktoriánskými budovami včetně unikátních vyvýšených arkád nazývaných „Rows“. Na pobřeží severního Walesu se nejprve zastavíte v opevněném městečku Conwy, jehož dominantou je mohutný středověký hrad. Na závěr dne se zastavíte v přímořském letovisku Llandudno s viktoriánskou atmosférou 19. století, nacházející se na poloostrově obklopeném rozlehlými plážemi, pod pohořím Great Orme. Odjezd na ubytování, nocleh.

4. den

Snídaně. Navštívíte oblast Národního parku Snowdonia s hustě zalesněnými údolími, horskými jezery a vřesovišti. V případě příznivého počasí procházka v přírodě. Scenérii této oblasti dominuje Snowdon (1085 m), nejvyšší hora Walesu. Následuje městečko Caernarfon, jemuž vévodí jeden z nejslavnějších waleských hradů, sídlo princů z Walesu. Odjezd na ubytování, nocleh.

5. den

Snídaně. Průjezd podél západního pobřeží Walesu, oblastí Národního parku Pembrokeshire s malými skalnatými zátokami střídajícími rozlehlé písečné pláže. Navštívíte katedrálu v městečku St. Davids, zasvěcenou patronu Walesu. Zastávka ve středověkém Tenby na vrcholu útesu. Město charakterizují úzké uličky a georgiánské domy shlížející na přístav. V případě příznivého počasí možnost koupání v moři. Odjezd na ubytování, nocleh.

6. den

Snídaně. Dopoledne prohlídka hlavního města Walesu – Cardiffu. Následuje návštěva hradu Caerphilly - nejrozsáhlejší pevnosti ve Walesu. Poslední zastávkou ve Walesu bude majestátní torzo romantického opatství Tintern Abbey v údolí Wye Valley. Přejezd na ubytování do Anglie, nocleh v hotelu.

7. den

Snídaně. Dopoledne přejezd do centra Londýna, možnost prohlídky s průvodcem po nejznámějších pamětihodnostech nebo individuálně návštěva muzeí dle zájmu. Večer odjezd do Folkestone, Eurotunel do Francie.

8. den

Návrat v odpoledních hodinách.

Minimální výměna na vstupy

30 GBP.

Počasí

Edinburgh

14°C Skoro jasno

Londýn

16°C Klidno

Manchester

14°C Jasno

×