800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyDeltou Mekongu na kole

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Ho Chi Minh city to Can Tho
Po snídani opustíme Saigon (Ho Chi Minh) a privátní transfer nás odveze společně se zavazadly a koly do 70 km vzdáleného města My Tho.
Rozbalíme kola, připravíme je na cestu a zahájíme naše putování prvními kilometry v sedlech. Od začátku pojedeme po klidné silničce skrz malé vesničky a budeme překonávat bezpočet kanálů po dřevěných mostech. Oběd si dáme v městečku Cai Be, ve francouzské koloniální vile. S plnými žaludky budeme v poklidu pokračovat v jízdě do městečka Vinh Long, kde skočíme na bus, který nás převeze do města Can Tho, kde se ubytujeme v Ninh kieul 2hotel – Deluxe room.
Ujetá vzdálenost: 40 km
Strava: snídaně, oběd, večeře
Ubytování: Ninh Kieu 2 hotel – Deluxe room

2. den

Can Tho to Soc Trang
Ráno vyrazíme na vyjížďku lodí. Doplujeme k plujícímu trhu, kde stovky lokálních zemědělců a obchodníků směňují na vodě, zboží, ovoce a zeleninu. Užijeme si objevování malých kanálů a průplavů. Zastavíme se v ovocných sadech, kde ochutnáme tamní ovoce. Po návratu na souš, se obujeme do pedálů a vyrazíme na další část naší cesty podél řeky. Budeme nadále míjet, ovocné sady, banánové plantáže a taky místní trhy podél cest. Zastavíme se, abychom si prohlídli, jak místní obchodníci provozují svoji živnost a lépe tak porozumíme místní kultuře. Dále budeme naše kola směřovat do Soc Trang, která je považovaná za hlavní město tohoto Kmérského regionu. To si začneme uvědomovat s přibývajícím množstvím pagod, která budou k vidění u cesty. U jedné se zastavíme a pozdravíme se s mnichy. Oběd si dáme cestou a na večer dorazíme do města Soc Trang, kde se ubytujeme.
Ujetá vzdálenost: 60 km
Strava: snídaně, oběd, večeře
Ubytování: Ngoc Sung hotel

3. den

Soc Trang – Sa Dec
Autobusem opustíme Soc Trang a převezeme se na druhý břeh řeky. Sundáme kola a vyrazíme po břehu řeky Hau. Pojedeme po cestě skrz rýžová pole, bambusové vesnice, ale i po větrných cestách. Oběd si dáme cestou a odpoledne přijedeme do Sa Dec. Ubytujeme se a navečer se ještě projedeme po místních pamětihodnostech, jako je trh na břehu řeky, staré Francouzské vily z koloniálních dob, stejně jako historické chrámy a pagody.
Ujetá vzdálenost: 60 km
Strava: snídaně, oběd, večeře
Ubytování: standard Thao Ngan hotel

4. den

Sa Dec to Cao Lanh
Po snídani vyrazíme malou cestou na břehu řeky lemovanou starými domy, chrámy, pagodami, kostely až do květinové vesnice. Zde překonáme trajektem řeku a budeme pokračovat k zelenému ostrůvku Xeo Quyt. Loďka nás zaveze kanály k skrytým vojenským základnám, které je stále možné v oblasti objevovat. Příštích 15 km v sedle nás zavede z Xeo Quyt do vesnice Thanh My, kde si užijeme oběd ve formě pikniku. Následujících 20 km do vesnice Cao Lanh si můžeme zkrátit transferem v autě, ale sportovní cyklisti jistě ocení možnost jet dále na svém jednostopém dopravním prostředku. Cestou navštívíme hrob otce prezidenta Ho Chi Minha. Noc přečkáme v Dong Thap Muoi Park Guest house.
Ujetá vzdálenost: 60 km
Strava: snídaně, oběd, večeře
Ubytování: Dong Thap Muoi Park Guest house

5. den

Cao Lanh to Ho Chi Minh city
Dneska je náš poslední den v sedle kola. Po snídani pojedeme šikovnou cestou umístěnou na mezi do Gao Gion Eco – zelené oázy, která je poseta žlutým kvítím, fialovými vodními liliemi a růžovými lotosovými květy. Užijeme si projížďku lodí a návštěvu ptačí svatyně Gao Ging bird. Odpoledne se vrátíme autobusem do Saigonu.
Ujetá vzdálenost: 30 km
Strava: snídaně, oběd,

Počasí

Danang

25°C Převážně oblačno

Nha Trang

28°C Převážně oblačno

Phan Thiet

28°C Převážně oblačno

×