800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyGrand tour Vietnamem – od severu k jihu s plavbou po Ha long Bay

  • Nádherný poznávací zájezd
  • 13denní

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Povinné příplatky

vízum do Vietnamu (3 000 Kč – vyřizuje CK), nebo možno individuálně vyřídit po příletu na místě za poplatek cca 45 USD (nutnost ověření potřebných formalit předem).

1. den:

odlet z Prahy do Hanoje.

2. den:

přílet do Hanoje, transfer do hotelu, ubytování a odpočinek.

3. den:

snídaně, celodenní prohlídka Hanoje – Temple of Literature, památník Ho Či Minh, Ho Či Minh Mausoleum, Ho Či Minh’s Stilt House, Museum of ethnology, Hoan Kiem Lake v srdci Hanoje, Tortoise Pagoda, Opera House, St Joseph’s cathedral, Old Squarter – stará čtvrť s úzkými uličkami a obchůdky, kterou můžete projet v rámci prohlídky na kolech. Večer představení tradičních vietnamských vodních loutek. Nocleh v Hanoji.

4. den:

snídaně, přejezd do známé zátoky Ha Long Bay, cestou můžete pozorovat pěstování rýže a každodenní vietnamský život, nalodění na loď. Plavba lodí, návštěva jeskyně Sung Sot Cave, jejíž stěny jsou pokryty krápníky. Odpoledne plavba na kajaku okolo rybářské vesnice. Občerstvení ovocem. Ve večerních hodinách zakotvení v blízkosti Luon Cave, večeře na lodi. Nocleh na lodi.

5. den

: snídaně, ráno budete moci pozorovat východ slunce z paluby. Koupání u ostrova Ti Top, návrat zpět do přístavu. Cestou na lodi ukázka kuchařského umění vietnamské kuchyně. Oběd na lodi a návrat do Hanoje. Odpoledne přelet do Hue, transfer do hotelu a ubytování.

6. den:

snídaně, výlet do Thien Mu Pagoda. Plavba po řece Perfume místní lodí, po cestě navštívíte jednu z nejznámějších památek – věž Thien Mu Pagoda, a hrobky Tu Duc a Khai Dinh, které jsou útočištěm pro meditaci, čtení a divadelní představení. Poté návštěva Imperial Tomb Khai Dinh, poslední hrobky dynastie Nguyen. Nocleh v Hue.

7. den:

snídaně, přejezd do Hoi An, tradičního přístavu. Cesta z Hue přes malebné horské silnice s nádherným výhledem na pobřeží. Návštěva Cham Museum, Marble Mountains a Tam Than. Nocleh v Hoi An.

8. den:

snídaně, prohlídka historické části Hoi An, ojediněle zachovalého města, které bylo prohlášeno kulturním bohatstvím UNESCO. Návštěva Harbour, kde kotví pestře pomalované lodě, kaplí, pagod a muzea. V odpoledních hodinách plavba po Bon River. Po cestě uvidíte nedotčenou přírodu a navštívíte Pottery Village a Woodcarving Village. Nocleh v Hoi An.

9. den

: snídaně a individuální volno v Hoi An určené k relaxaci a odpočinku na pláži nebo u bazénu.

10. den:

snídaně, transfer na letiště. Let z Danangu do Saigonu – Ho Či Minhova Města. Prohlídka Saigonu. Návštěva historického centra, Reunifaction palace (bývalý palác prezidenta jižního Vietnamu), Emperor of Jade Pagoda, katedrála Notre Dame a Central Post Office – historická budova pošty. Prohlídku zakončíme návštěvou místního tržiště. Nocleh v Saigonu.

11. den:

snídaně, v brzkých ranních hodinách výlet lodí na Cai Rang Floating Market, největší a nejrušnější z trhů na deltě řeky Mekong. Cestou můžete obdivovat krásnou přírodu a život v místních rybářských vesničkách. Transfer zpět do Saigonu. Nocleh v Saigonu.

12. den:

snídaně, odjezd ze Saigonu do Tay Ninh, návštěva chrámu Cao Dai, poté cesta k tunelům Cu Chi, které se používaly během vietnamské války. V pozdních odpoledních hodinách návrat do Saigonu, transfer na letiště a odlet zpět do ČR.

13. den:

přílet do Prahy.

Počasí

Danang

24°C Polojasno

Nha Trang

27°C Převážně oblačno

Phan Thiet

25°C Převážně oblačno

×