800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LIFE HERITAGE HOIAN

  • Velice luxusní hotel
  • Nabídka i různých kurzů

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Hotel Life Resort Hoi An leží na břehu řeky Thu Bon. Resort se nachází doslova pár kroku od centra starobylého města Hoi An. V blízkosti resortu je Quan Cong Temple, Tank Ky House, Assembly Hall of the Chaozhou Chinese Cobgregation a Japonský most. Od mezinárodního letiště Danang je resort vzdálen 35 km, chrámy My Son Heritage jsou vzdáleny 45 km a staré císařské město Hue 100 km.

Ubytování

Resort nabízí 94 komfortních klimatizovaných pokojů na nejvyšší úrovni, ke každému pokoji náleží soukromá terasa s hezkým výhledem do zahrady nebo na panorama řeky (za příplatek). Na pokojích je k dispozici vestavěný trezor, satelitní LCD televize, minibar, lednička, kávovar. V celém hotelu je k dispozici vysokorychlostní připojení na internet WI-FI, na pokojích je i pevné připojení. V koupelně se nachází sprcha/vana, župan, bačkory a fén. Resort nabízí každodenní stlaní postelí. Typy pokojů jsou : Superior room (39m2 + terasa 6m), Junior Suites (42m2 + terasa 8m2) a Grand Suite (82m2 + terasa 8m2).

Vybavení

Nachází se zde restaurace, bar a café. Je zde nádherná hotelová zahrada, venkovní a dětský bazén, půjčovna kol, konferenční prostory (240m2) s dataprojektorem, směnárna, pokojový servis, recepce pracuje nonstop. Parkoviště je zdarma. Resort poskytuje půjčovnu kol a dopravu z/na letiště (za příplatek). Resort je oblíben i z toho důvodu, že nabízí wellness služby, masáže a lázně.

Stravování

Restaurace Alfresco Senses nabízí i pod širým nebem jak mezinárodní kuchyni, tak i jídla exotická. V přijemném cafe Vienna si můžete dát teplý nápoj a k tomu chutný zákusek, ze kterých je zde velký výběr. Heritage Bar má obsáhlý vinný lístek, stejně tak jako míchaných nápojů.

Sport a zábava

V případě zájmu hotelových hostů resort nabízí kurzy Tai Chi či základy vietnamské konverzace. Odpočívat lze ve venkovním bazénu, resort také nabízí pestrou škálu wellness služeb a lázní, např.: květinovou koupel, masáž horkými kameny. Můžete si také půjčit kolo a jet na projížďku. V případě zájmu o celodenní výlet pořádá resort lodní výlet po řece k chrámům My Son a Mramorovým horám Ngũ Hành Sơn. Nádherná je vyjíždkou s lodí pří východu slunce, kde je podávana i snídaně.

Pláž

Resort se nachází 5 km od písečné pláže Cua Dai Beach, která je 3 km dlouhá a 300 široká. Resort nabízí za poplatek dopravu na pláž a zpět.

Pro děti

Je zde dětský bazének, resort poskytuje péči o děti a jejich hlídání.

Naše mínění

Life Heritage Resort Hoi An 4* stojí na břehu řeky Thu Bon a okouzlí Vás svou francouzskou koloniální architekturou. Hotel má 3 podlaží, byl postaven v roce 2004, renovován v roce 2008. Tento resort patří mezi nejhezčí a nejluxusnější ve svém okolí, což také dokládá, že byl v letech 2005, 2006, 2007 oceněn Vietnam Economic Times jako nejlepší hotel s odkazem na kulturní dědictví Vietnamu. Příjemný hotýlek pro ty, kteří chtějí být poblíž centra tohoto kouzelného městečka. Velmi dobré lázně a masáže.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 35 km

Počasí

Danang

28°C Skoro jasno

Nha Trang

27°C Převážně oblačno

Phan Thiet

26°C Slabý déšť

×