800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ANANTARA MUI NE RESORT & SPA

  • Krásné místo pro příjemně strávenou dovolenou
  • Resort je obklopen tropickou zahradou

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Tento úžasný 5* hotelový resort Anantara Mui Ne (dříve L´Anmien Mu Ne Resort and Spa) se nachází přímo na 16 Km dlouhé písčité pláži Mui Ne, která je zasazená mezi písečné duny. Transfer z mezinárodního letiště v Saigonu zabere cca 5 hodin jízdy automobilem ( 200 Km ).

Ubytování

Je zde 89 hotelových pokojů a vil rozdělených do několika úrovní dle velikosti a vybavení. Všechny kategorie jsou standardně vybaveny koupelnou s WC, oddělenou sprchou, vysoušečem vlasů, TV, telefonem, stanicí i-Pod pro Váš MP3 přehrávač, minibarem, trezorem a samozřejmě terasou nebo balkónem.

Vybavení

Hotelové služby jsou na prvotřídní úrovni a tento hotel je také zařazen do řetězce luxusních hotelů "Small Luxury Hotels of the World". Hotel je tvořen krásnou tropickou zahradou, několika restauracemi a bazény.

Stravování

Snídaně.

Sport a zábava

Ze sportovních aktivit hotelu můžete využít návštěvu fitness centra, tenisových kurtů, výuku windsurfingu, kajaky, vodní lyže a vodní skútry. V blízkosti hotelu se nachází i golfové hřiště. V hotelu se samozřejmě nacházejí i exkluzivní lázně, ve kterých si můžete dopřát několik druhů masáží nebo relaxačních procedúr, vodní sporty, kánoe, bazén.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 200 km

Počasí

Danang

32°C Skoro jasno

Nha Trang

30°C Převážně oblačno

Phan Thiet

30°C Převážně oblačno

×