800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL L´ANMIEN MUI NE RESORT AND SPA

"Tento kúžasný 5* hotelový resort L´Anmien Mu Ne Resort and Spa se nachází přímo na 16 Km dlouhé písčité pláži Mui Ne zasazené mezi písečné duny. Transfer z mezinárodního letiště v Saigonu zabere cca 5 hodin jízdy automobilem ( 200 Km ). Hotelové služby jsou na prvotřídní úrovni a tento hotel je také zařazen do řetězce luxusních hotelů ""Small Luxury Hotels of the World""."

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Tento kúžasný 5* hotelový resort L´Anmien Mu Ne Resort and Spa se nachází přímo na 16 Km dlouhé písčité pláži Mui Ne zasazené mezi písečné duny. Transfer z mezinárodního letiště v Saigonu zabere cca 5 hodin jízdy automobilem ( 200 Km ). Hotelové služby jsou na prvotřídní úrovni a tento hotel je také zařazen do řetězce luxusních hotelů "Small Luxury Hotels of the World".

Ubytování

Je zde 89 hotelových pokojů a vil rozdělených do několika úrovní dle velikosti a vybavení. Všechny kategorie jsou standardně vybaveny koupelnou s WC, oddělenou sprchou, vysoušečem vlasů, TV, telefonem, stanicí i-Pod pro Váš MP3 přehrávač, minibarem, trezorem a samozřejmě terasou nebo balkónem.

Vybavení

Hotel je tvořen krásnou tropickou zahradou, několika restauracemi a bazény. Je zde snídaňová restaurace, směnárna, slunečníky a lehátka, sauna, restaurace, recepce, prodejna suvenýrů, prádelna, nosič zavazadel, masáže, lázně, konferenční místnost, internet, hotelový trezor, hlídání dětí, business centrum, bazén pro děti, bazén, bar, 24-hod.servis.

Stravování

Snídaně.

Sport a zábava

Ze sportovních aktivit hotelu můžete využít návštěvu fitness centra, tenisových kurtů, výuku windsurfingu, kajaky, vodní lyže a vodní skútry. V blízkosti hotelu se nachází i golfové hřiště. V hotelu se samozřejmě nacházejí i exkluzivní lázně, ve kterých si můžete dopřát několik druhů masáží nebo relaxačních procedúr.

Pláž

Hotel se nachází přímo na pláži.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Danang

28°C Převážně oblačno

Nha Trang

29°C Převážně oblačno

Phan Thiet

29°C Polojasno

×