800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SIX SENSES HIDEWAY

Luxusní resort se nachází poblíž letoviska Nha Trang na poloostrově, v zálivu Ninh Van. Hotel leží přímo u pláže a je přístupný pouze člunem. Z druhé strany je obklopen horami, deštným lesem. Cesta z letiště trvá asi 40 min.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

luxusní resort se nachází poblíž letoviska Nha Trang na poloostrově, v zálivu Ninh Van. Hotel leží přímo u pláže a je přístupný pouze člunem. Z druhé strany je obklopen horami, deštným lesem. Cesta z letiště trvá asi 40 min.

Vybavení

rozsáhlý hotelový komplex postaven převážně z přírodních materiálů, zasazený do krásného prostředí. Hotelová hala s recepcí, několik restaurací (vietnamská, japonská i mezinárodní kuchyně), 3 bary, obchod se suvenýry, směnárna, knihovna, konferenční místnost, bylinná zahrada, velký bazén s lehátky a slunečníky, plážový volejbal, kajaky, katamarány, tenis, šnorchlování, fitness, půjčovna DVD a CD.

Služby za poplatek

motorizované vodní sporty na pláži, potápění, spa, masáže, půjčovna kol, internet.

Ubytování

ubytování ve vilkách zařízených v tradičním vietnamském stylu, klimatizace, koupelna, WC, vysoušeč vlasů, telefon, TV/sat., DVD přehrávače, trezor (za poplatek), minibar, ventilátor, kávovar, terasa. Za příplatek Hilltop vila: vilky na kopci s výhledem na moře a pláž, vlastní bazén, velká ložnice s koupelnou, WC a dále venkovní sprcha, trezor, vysoušeč vlasů, minibar, telefon, klimatizace, TV/sat., rádio, župany a přezůvky, vařič kávy, DVD a CD přehrávač. Beachpool vila za příplatek: v blízkosti pláže, velké vilky, rozdělené na obývací mísnost a ložnici ve 2. patře, navíc ještě balkon s výhledem na moře. Wasser vila: vilky postavené přímo nad vodní hladinou.

Pláž

přímo u písčité pláže

Náš názor

Luxusní resort ideální pro romantickou a klidnou dovolenou, doporučujeme i na svatební cestu. Určitě si nenechte ujít návštěvu místních spa.

Strava

Snídaně:bufetové
Obědy:bufetové nebo a la carte
Večeře:bufetové nebo a la carte

Počasí

Nha Trang

27°C Převážně oblačno

×