800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SUNRISE BEACH RESORT

  • Hotel nabízí i řadu zajímavých výletů
  • Program i pro děti

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Jedná se o jednu z nejlepších lokalit v Nha Trangu, nedaleko pobřeží a historické části města. Pěšky lze pohodlně dojít k hlavním památkám a turistickým zajímavostem města.

Zábava

Hotel nabízí zajímavé programy, které hostům umožňují poznat blíže život v Nha Trangu a jeho okolí. V nabídce je zahrnuta projížďka po městě s průvodcem, výlet lodí na čtyři z ostrovů obklopujících Nha Trang, výlet do vesniček v okolí města, vyzkoušet si můžete i rybaření. Po dni plném zábavy si dopřejte relaxaci v hotelovém lázeňském centru, kde najdete saunu, parní lázeň a jacuzzi.

Strava

Snídaně.

Pláž

Přímo u hotelu se nachází písčitá pláž, je umístěna cca 60 metrů od hotelu přes ulici. Výhodou hotelu je privátní pláž pro hotelové hosty.

Vybavení

V areálu hotelu se nachází bazén, fitness centrum a lázeňské zařízení. Vyzkoušejte jednu ze špičkových restaurací, ve kterých Vám zkušení kuchaři připraví tradiční vietnamské pokrmy, unikátem v Nha Trangu je rovněž nabídka japonských specialit přímo v hotelu. Vybírat můžete také z několika míst k posezení – příjemné prostředí najdete ve Sky Lounge s panoramatickým výhledem na město a záliv nebo v tradiční irské hospůdce. V hotelu je dále umístěna směnárna, obchody se suvenýry a business centrum, na přání lze zajistit pronájem auta.

Ubytování

Pohodlné pokoje typu standard room jsou umístěny v prvním patře, v blízkosti hotelového bazénu. Pokoje jsou vybaveny minibarem, trezorem, telefonem s přímou volbou, SAT TV, wi-fi připojením k internetu, zařízením na přípravu kávy a čaje, fénem, k pokoji náleží koupelna s WC. Interiér je laděn do příjemných přírodních tónů. V hotelu funguje 24 hodin denně pokojová služba.V budově hotelu se nachází pokoje různých kategorií, za příplatek lze zajistit i vyšší kategorii pokoje s výhledem na moře, doporučujeme například pokoje s jacuzzi na balkóně.

Pro děti

Pro děti je připraven dětský klub, dále se děti mohou těšit na hotelový bazén a výlety, které hotel organizuje. Rodiče mohou využít také možnost hlídání dětí 24 hodin denně.

Počasí

Nha Trang

25°C Převážně oblačno

×