800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SIX SENSES NINH VAN BAY

Resort se nachází v zálivu Ninh Van, poblíž známého letoviska Nha Trang. Resort leží na soukromé pláži, která je dostupná pouze po moři - je tedy nutné počítat s cestou motorovým člunem. Cesta z letiště trvá asi 40 minut.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Resort se nachází v zálivu Ninh Van, poblíž známého letoviska Nha Trang. Resort leží na soukromé pláži, která je dostupná pouze po moři - je tedy nutné počítat s cestou motorovým člunem. Cesta z letiště trvá asi 40 minut.

Ubytování

Resort nabízí pět druhů vil, všechny jsou vybaveny telefonem, satelitní televizí, sejfem, minibarem a vysoušečem vlasů. Ve všech vilách se nachází ložnice, koupelna, toaleta, obývací pokoj a koutek na přípravu čaje/kávy; některé vilky mají i jídelnu. Vily jsou postaveny dostatečně daleko od sebe, takže zaručují naprosté soukromí, většina z nich skýtá krásný pohled na záliv. O každou vilu - a především o její obyvatele - se stará jeden sluha.
fén, jídelní kout, klimatizace, koupelna, kuchyňský kout, minibar, obývací pokoj, room servis, satelit, trezor, telefon, televize, WC

Vybavení

Hotel se skládá z 58 vil různých typů. Resort je postaven převážně z přírodních materiálů, stavby respektují tradici vietnamského stylu. Najdete tu recepci, restauraci, bar. K relaxaci mohou hosté využít služeb lázeňského centra, které mj. nabízí různé druhy masáží, saunu, parní lázeň, kosmetiku nebo celkovou péči o tělo. Sportovci si mohou zahrát tenis, navštívit fitness centrum nebo vyrazit na trekking. Samozřejmě tu lze šnorchlovat, k dispozici je klientům i centrum potápění a vodních sportů.
zahrada, sauna, salonky, restaurace, recepce, parní lázně, masáže, lázně, kosmetika, knihovna, bazén, bar, tenis, fitness, bazén

Stravování

snídaně

Pláž

soukromá pláž u hotelu

Sport a zábava

tenis, fitness, bazén, vodní sporty, treking, šnorchlování, potápění

Six Senses Spa

Lázně se nacházejí uprostřed tropické vegetace Ninh Van Bay a u skal vedle mírného vodopádu. Rozloha je 10tis m2 a prostor džungle připomíná oblast Robinsona Crusoe. Otevřený design lázní a šumění vodopádu navazuje pocit klidu... Vůně esenciálních olejů plní vzduch se sladkou vyrovnaností...Všechny užívané oleje jsou 100% přírodní.
Zařízení: 6 léčivých pokojů (2 vnější a 4 vnitřní), Yoga pavillon 40m2, salon krásy, fitness centrum 55m2, venkovní sprchy, převlékárny, parní lázně, sauna, bylinná zahrada, relaxační pavilon v tradičním vietnamském stylu.

Počasí

Nha Trang

28°C Převážně oblačno

×