800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL VINPEARL LUXURY NHA TRANG

"Utečte do exotické oázy klidu a připravte se na luxus ve výjimečném resortu Vinpearl. Exkluzivní vily tohoto resortu se ukrývají na ostrově Hon Tre Island; samozřejmostí je privátní pláž pro hosty resortu a nádherné prostředí, ve kterém se budete cítit jako v tropickém ráji. Kromě pohodlných vil na Vás čeká unikátní Luxury Spa – lázeňské zařízení umístěné přímo na břehu moře. Přijměte pozvání k pobytu v tomto atraktivním resortu!"

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Resort se rozkládá na ostrově Hon Tre Island podél pláže Nha Trang Beach, v jednom z třiceti nejkrásnějších zálivů světa!

Ubytování

Resort sestává z 84 vil různých kategorií – hosté si mohou zvolit ubytování ve vilách umístěných uprostřed zeleně nebo přímo u pláže. Hlavními charakteristikami prostorných a pohodlných „pool villas“ nacházejících se v kopcovité krajině uprostřed zeleně jsou kvalitní ubytování a krásné výhledy na oceán. Vily zaujmou svým elegantním interiérem, dřevěným nábytkem a vkusným designem s prvky vietnamské kultury. Ke každé vile patří privátní bazének, balkón a terasa. Vily o rozloze 100–108 m2 jsou vybaveny 46" LCD TV, telefonem, pohodlnou postelí s voňavými polštáři a dalšími maličkostmi, které zpříjemní Vaši dovolenou. Hosté mají ve vile možnost využít zdarma bezdrátového připojení k internetu. Samozřejmou součástí vily je koupelna, ve které je hostům k dispozici výběr kosmetiky, sůl do koupele a svíčky navozující příjemnou atmosféru.

Vybavení

Resort je navržen a vybaven tak, aby poskytoval kvalitní zázemí a výběr aktivit, které zpříjemní Váš pobyt. Součástí resortu je prostorný bazén s azurově modrou vodou, pro příznivce sportu je připraven tenisový kurt a fitness centrum. Příjemné prostředí a jedinečné gastronomické zážitky nabízí restaurace servírující pokrmy vietnamské i mezinárodní kuchyně. V resortu nechybí ani bar lákající hosty výběrem osvěžujících nápojů. Mottem tohoto resortu by mohlo být „relaxace a uvolnění“. Součástí resortu je jedinečné lázeňské zařízení – Vinpearl Luxury Nha Trang je jediným resortem s luxusním lázeňským zařízením umístěným přímo u moře! Zastavte se a zvolte si proceduru, která nejvíce odpovídá Vašim představám o relaxaci doprovázené šuměním mořských vln.

Stravování

Snídaně.

Pláž

Vychutnejte si pobyt na privátní hotelové pláži s bílým pískem. Malebné pláže rozkádající se podél ostrova v délce 400 m jsou ideálním místem k odpočinku.

Zábava

Spoustu legrace si hosté mohou užít ve venkovním bazénu s azurově modrou vodou. Využijte možnost zahrát si tenis nebo navštívit fitness centrum za asistence trenéra, která je pro všechny hosty resortu zdarma. Doporučujeme doplnit Vaši dovolenou návštěvou Nha Trangu a jeho atraktivního okolí.

Náš názor

Utečte do exotické oázy klidu a připravte se na luxus ve výjimečném resortu Vinpearl. Exkluzivní vily tohoto resortu se ukrývají na ostrově Hon Tre Island; samozřejmostí je privátní pláž pro hosty resortu a nádherné prostředí, ve kterém se budete cítit jako v tropickém ráji. Kromě pohodlných vil na Vás čeká unikátní Luxury Spa – lázeňské zařízení umístěné přímo na břehu moře. Přijměte pozvání k pobytu v tomto atraktivním resortu!

Počasí

Nha Trang

30°C Polojasno

×