800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyBAMBOO VILLAGE

  • Exotické ubytování
  • Výhled na oceán nebo tropické zahrady

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha a popis

Bambusová vesnice, plážové letovisko a lázně to vše je hotel Bamboo Village Beach Resort & Spa. Skrytý ráj v Mui ne, provincie Binh Thuan, se nalézá na jedné z nejkrásnějších pobřežních oblastí Vietnamu. Jeho vzdálenost od města Ho chi Minh (Saigon) je pouhé 3 hodiny automobilem. Procházkou z hotelu můžete pozorovat překrásnou písečnou dunu, která je nejlépe vidět za úsvitu nebo západu slunce. Tento zcela úžasný zažitek, který si nemůžete nechat ujít, dozajisté naplní Vaše veškeré představy o exotické dovolené, stejně jak hotel Bamboo Village Beach Resort and Spa !

Ubytování

Celá koncepce hotelu je inspirována bambusovým motivem a hotelové bungalovy nabízejí ubytování v exotickém stylu ať s výhledem do tropické zahrady či na oceán.

Sport a zábava

Hotelové lázně - Water Lily Spa aneb léčivá voda, která léčí mysl, tělo a ducha - nabízí svým hostům nezapomenutelné relaxační momenty. Hotelová restaurace Bamboo se 150 místy Vám kromě vynikající asijské a západní kuchyně nabídne i úžasný výhled na moře.
- Windsurfing, vodní sporty, tenis, kulečník, fitness, bazén, golf.

Vybavení

Zahrada, soukromá pláž, slunečníky a lehátka, restaurace, recepce, masáže, lázně, konferenční místnost, knihovna, kancelářské služby, jacuzzi, internet, hlídání dětí, fitness, dětský klub, biliár, bazén, bar, 24-hod.servis.

Počasí

Phan Thiet

29°C Dešťové přeháňky

×