800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL COCO BEACH RESORT

Velmi příjemný typický resort přímo u jedné z nejkrásnějaích pláží ve Vietnamu – Mui Ne, ideální pro strávení nezapomenutelné, klidné a přitom atraktivní dovolené.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

U písčité pláže, do centra Phan Thiet 12 km.

Ubytování

Klimatizované bungalovy s 2lůžkovou ložnicí s prostorem na posezení, moskytiérou, minibarem, telefonem, trezorem, koupelnou a soc. zařízením, terasou směrem k pláži/moři, plážovými osuškami. Vily vhodné především pro rodiny: 2 dvoulůžkové ložnice, 2 koupelny, obývací pokoj a velká terasa (ostatní vybavení stejné jako bungalovy).

Vybavení

Jednopatrový resort bungalového stylu s bazénem s tropickou zahradou, business centrem, hotelovým obchůdkem, plážovým barem, restaurací s lokální a mezinárodní kuchyní, restaurace s mořskými plody a francouzská restaurace, anglick­ý bar, knihovna, WiFi v celém resortu, zdarma přístup na internet na počítači v recepci. Služby za poplatek: směnárna, masáže, pokojový servis, půjčovna kol, rent-a-car, privátní akce (barbecue, gourmet večeře, plážové párty apod.), Pro děti: dětské menu, dětské postýlky, čištění a sterilizace dětských lahví, hřiště pro děti, brouzdaliště, hry.

2000

Stravování

Snídaně: bufetové

Pláž

Přímo u písčité pláže

Náš názor

Velmi příjemný typický resort přímo u jedné z nejkrásnějaích pláží ve Vietnamu – Mui Ne, ideální pro strávení nezapomenutelné, klidné a přitom atraktivní dovolené.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Phan Thiet

24°C Slabý déšť

×