800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyCONTINENTAL HOTEL SAIGON

  • Skvělá poloha v centru města
  • Hotel byl nedávno renovován

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

V docházkové vzdálenosti se nacházejí hlavní pamětihodnosti – Opera (1895) , Radnice (1898), Obecní muzeum (1898), Centrální pošta (1891), Katedrála (1880) a trh Bez Thanh (1914). V blízkosti hotelu se nacházejí také nákupní centra, restaurace, kluby a bary, klinika, ambasády a konzuláty. Zastávka městského autobusu je od hotelu vzdálena 5 minut, mezinárodní letiště 6km (20 min). Nedaleko je k dispozici také vodní transport do Vung Tau, autobusy a expresní vlaky do Phan Thiet a Nha Trangu.

Ubytování

V hotelu se nachází 83 klimatizovaných pokojů s balkónem/terasou. Standardní pokoje jsou dvoulůžkové a nachází se v nich zdobený nábytek, LCD televize s pestrým výběrem programů, psací stůl, kávovar, minibar a vestavěný trezor. Zdarma je na pokoji k dispozici Wi–Fi připojení na internet a ve všední den noviny. Na vyžádání si lze půjčit fén a objednat buzení telefonem. Úklidová služba funguje denně. V pokoji jsou k dispozici zásuvky na 220 voltů. Koupelna je vybavena vanou se sprchou, toaletním stolkem, zrcadlem, županem a pantoflemi. Vhotelu jsou tyto 4 typy pokojů: Superior, Deluxe, Junior Suite s možností přistýlky pro 3. dospělou osobu, Oriental Suite, u některých je k dispozici soukromý bazén či jacuzzi vana.

Vybavení

Nachází se zde 2 restaurace, 2 kavárny a jeden bar. Recepce 24 hodin denně, stejně tak pokojová služba, u které si lze objednat teplé i studené pokrmy. V hotelu je business centrum až pro 200 lidí, společenská místnost, výtah. Hotel nabízí čistírnu oděvů, Wi – Fi připojení na internet v celém objektu zdarma a speciální balíček pro novomanžele. Lze si zde koupit dárkové předměty a noviny. Parkování není možné. V hotelu je centrum zdraví (finská a běžná sauna).

1
1

Stravování

V ceně pobytů je zahrnuta snídaně. V hotelu se nacházejí 3 restaurace, kavárna a bar. Luxusní La Fayette restaurace servírující západní kuchyni má výhled na operu a nachází se v přízemí hotelu. V Continental Palace restauraci si můžete pochutnat na vietnamské kuchyni, nachází se také v přízemí hotelu. Pravou vietnamskou kávu lze ochutnat v přízemí v La Dolce Vita Baru, zatímco pivo a alkoholické míchané nápoje jsou servírovány v Starty Nit Baru v prvním patře. La Dolce Vita Café s výhledem do ulice Dog Khol se nachází ve čtvrtém patře, zde můžete ochutnat domácí džus, koláče nebo zmrzlinu. U pokojové služby si lze 24 hodin denně objednat teplé a studené pokrmy.

Pláž

Hotel se nachází v centru města Saigon (Ho Chi Min City). Doporučujeme kombinaci s plážovými destinacemi v Hoi An, Danang nebo Nha Trang.

Náš názor

Hotel Continental Saigon má vynikající polohu v centru města Saigon. Téměř všechny hlavní turistické zajímavosti a památky jsou vzdáleny v docházkové vzdálenosti. Hotel byl postaven v roce 1880 v tradičním francouzském koloniálním stylu, renovován byl v roce 2011. Hotel má 3 patra, v pokojích je zdobený nábytek, pokoje mají vysoké stropy a jsou prostorné. Každý pokoj má balkón/terasu s výhledem buď na Operu, do ulice nebo hotelového nádvoří.

Vzdálenosti od hotelu

Hotel přímo v centru
vzdálenost od Letiště: 6 km
Nákupní možnosti: přímo u hotelu

Počasí

Danang

24°C Převážně oblačno

Nha Trang

26°C Převážně oblačno

Phan Thiet

25°C Převážně oblačno

×