800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyGRAND HOTEL SAIGON

  • Budova hotelu postavena již v roce 1930
  • Přesto je zde moderní vybavení
  • Nachází se přímo v centru

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel je vzdálen pouhých osm kilometrů od letiště a leží nedaleko řeky přímo v centru města. Všechna důležitá místa Saigonu jsou tak co by kamenem dohodil.

Ubytování

Pro hotelové hosty je připraveno 89 pokojů (30–42 m2) a 27 apartmá (45/100 m2), které jsou všechny vybaveny minibarem, televizí, telefonem, koupelnou, fénem, kávovarem a sejfem.

Vybavení

V Grand Hotelu Saigon hosté najdou dvě restaurace (jedna z nich je vyhlídková), které nabízejí speciality západní i východní (obzvláště vietnamské) kuchyně. Vedlo toho hotel nabízí bar, kavárnu, prádelnu, stále fungující recepci a pokojovou službu, business centrum vybavené pro pořádání konferencí a internetový přístup.

Stravování

Snídaně.

Sport a zábava

Hosté mají k dispozici bazén, saunu, vířivku, parní lázeň, tělocvičnu, salón krásy, masáže. Dále se mohou zúčastnit řady fakultativních výletů (od půl dne až po pětidenní) nejen po městě Saigonu, ale i za historickými památkami a přírodními krásami Vietnamu.

Pláž

Hotel se nachází v centru města Saigon (Ho Chi Min City). Doporučujeme kombinaci s plážovými destinacemi v Hoi An, Danang nebo Nha Trang.

Pro děti

K dispozici je služba pro hlídání dětí.

Náš názor

Grand Hotel Saigon patří mezi hotely s nejdelší tradicí v zemi. Budova byla postavena v roce 1930 a i po kompletní rekonstrukci v roce 1997 si stále uchovává svůj původní, osobitý, francouzský koloniální styl. Pro všechny, kdo chtějí zažít pravý koloniální luxus a nechtějí se vzdát moderního vybavení, je Grand Hotel Saigon tou správnou volbou.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 8 km

Počasí

Danang

27°C Převážně oblačno

Nha Trang

24°C Převážně oblačno

Phan Thiet

25°C Převážně oblačno

×