800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyMalebný Vietnam

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odlet z Prahy do Saigonu s přestupy.

2. den

Saigon a Dalat
Přílet do Saigonu, transferu k přeletu do Dalatu. Po příletu prohlídka letního paláce Bao Dai´s (cca 1,5hod), muzea Lam Dong a královnina paláce Nam Phuong (cca 1 hod). Přenocovnání v Dalatu v hotelu Hoang Anh – Dat Xanh Dalat Resort**** (http://hoanganhdatxanhresort.com.vn/) , Dalat Hotel Du Parc***+ (http://www.dalatresorts.com/index.php/en/duparchoteldalat) nebo podobném.

3. den

Dalat a Nha Trang
Snídaně. Prohlídka městské květinové zahrady (cca 1hod), návštěva kostela Domaine de Marie Convent (cca 45min), návštěva železniční stanice Cremaillere (cca 45min). Transfer z Dalatu do Nha Trang (cca 150km). Ubytování v hotelu Prime*** (http://www.primehotel.com.vn/) nebo podobném.

4. den

Nha Trang
Snídaně. Výlet lodí na ostrov Mieu a procházka do místní rybářské vesnice (cca 4hod). Návrat zpět do Nha Trang a prohlídka toto střediska (cca 4hod). Návrat do hotelu.

5. - 7./10. den

Nha Trang
Volný program.

8./11. den

Nha Trang, Cam Ranh Bay a Saigon
Snídaně. Transfer z Nha Trang do Cam Ranh k odletu do Saigonu (cca 36km). Přelt z Cam Ranh do Saigonu. Po příletu do Saingonu transfer na hotel Sonnet Saigon Hotel*** (http://sonnetsaigonhotel.com/), Liberty Saigon Parkview****(http://liberty-saigon-parkview-hotel.ho-chi-minh-city-hotels.net/) nebo podobného.

9./12. den

Saigon
Snídaně. Transfer na letiště k odletu zpět do Prahy.

10./13. den

Přílet zpět do Prahy.

Počasí

Danang

26°C Převážně oblačno

Nha Trang

27°C Převážně oblačno

Phan Thiet

26°C Převážně oblačno

×