800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyMalý okruh Vietnamem

10-denní poznávací zájezd.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odlet z ČR/SR.

2. den

Saigon
Po příletu do Saigonu ihned začnete prohlídku této vibrující metropole, kde se střetává tradiční způsob života s moderním. Vaší první zastávkou bude symbolicky Palác sjednocení, jehož dobitím dne 30.4.1975 skončila vietnamská válka. Poté navštívíte historické centrum s Pagodou Emperor Jade, neorománskou katedrálou Notre Dame a budovou Hlavní pošty. Dále budete míjet památky v evropském stylu - City Hall a Opera House (obě stavby je možné prohlédnout si pouze zvenku). Poslední zastávka tohoto dne je tržiště Ben Thanh. Ubytování, nocleh (standard - Sanouva Hotel ***, deluxe – Golden Central Hotel Saigon **** ).

3. den

Saigon (snídaně) Po snídani se vydáte na exkurzi do tunelů Cu Chi – podzemní síť tunelů táhnoucí se přes 200 km, která sloužila jako základna v americké válce a nikdy Američany objevena nebyla. Po té se přesunete k prohlídce čtvrti Cholon (Čínského města), které vyznává především tradiční způsob života, což uvidíte na trhu s tradiční čínskou medicínou či na tržišti Binh Tay. Z památek si prohlédnete pagodu Thien Hau. Nocleh.

4. den

Saigon / Can Tho
V ranních hodinách odjezd ze Saigonu. Zastávka v My Tho – rušné město v bohaté zemědělské oblasti v deltě Mekongu, návštěva pagody Vinh Trang. Poté nalodění na místní loďku a vyjížďka za objevováním ostrůvků v Mekongu. Zastávka v ovocném sadu spojená s ochutnávkou ovoce a čaje za zvuků místní hudby. Výlet rovněž zahrnuje krátkou vyjížďku malými vodními toky, které se proplétají ostrovy. Dojezd a nocleh v Can Tho. (Saigon Can Tho Hotel ***, deluxe – Ninh Kieu 2 Hotel **** ).

5. den

Can Tho / Saigon (snídaně)
V brzkých ranních hodinách se nalodíte a pojedete se podívat na největší a nejživější z vodních trhů – Cai Rang Floating Market. Cca v 9 hod. tržiště utichá, proto se ještě projedete po kanálu a budete pokračovat prohlídkou venkovského města Can Tho s jeho chrámem, pagodou, univerzitou a místním tržištěm. Návrat do Saigonu a nocleh.

6. den

Po snídani odjezd do letoviska Phan Thiet, odpoledne volno u moře. Ubytování v hotelu Blue Ocean Resort *** nebo deluxe varianta v Phu Hai Resort **** .

7. den

Phan Thiet (snídaně)
Individuální pobyt u moře.

8. den

Phan Thiet (snídaně)
Individuální pobyt u moře.

9. den

Phan Thiet (snídaně)
Konec pobytu, transfer zpět na letiště do Saigonu a odlet zpět do ČR/SR.

10. den

Přílet do ČR/SR.

Cena zahrnuje:

veškeré transfery vč. plaveb na lodích, anglicky mluvící průvodce, 7x ubytování se snídaní, vstupy, zpáteční letenka z Prahy/Vídně vč. let. tax.

Cena nezahrnuje:

vízum.

Uvidíte/zažijete:

život a památky v největším městě Vietnamu Saigon, naproti tomu život v zemědělské oblasti, deltu Mekongu, plovoucí trh, koupání v moři.

Počasí

Danang

24°C Převážně oblačno

Nha Trang

27°C Převážně oblačno

Phan Thiet

24°C Převážně oblačno

×