800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyMořské kajaky, treking a lezení v zátoce Halong a na ostrově Cat Bay s ubytováním na lodi DŽUNKA

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Hanoi – Ha Long
Z Hanoie vyrazíme po scénické silnici do 160 km vzdálené zátoky Ha Long, která je zapsaná na seznamu světového dědictví UNESCO. A není se čemu divit. Z průzračné zelené vody vystupuje přes tři tisíce vápencových ostrůvků. Některé z nich jsou velikosti skály, nebo krápníků, jiné dosahují obřích rozměrů s jeskyněmi plných stalaktitů a stalagmitů. Mnoho z ostrůvků je zarostlé vegetací a obývají je kolonie ptáků a dalších živočichů.
Po příjezdu do Halong City nás čeká transfer k tradiční vietnamské lodi zvané džunka, ve které budeme ubytování v deluxe kabinách. Absolvujeme okružní plavbu po zátoce a užijeme si oběd v podobě plodů moře servírovaný přímo na palubě naší lodi. Budeme obdivovat tisíce výběžků a čerpat energii z tohoto jedinečného prostředí. Odpoledne bude čas na to si vyzkoušet mořské kajaky a na vlastní kůži tak zažít jízdu v nádherné přírodě.
Strava: oběd & večeře
Ubytování: Bai Tho Junk

2. den

Halong Bay - plavba a jízda na mořském kajaku
Po snídani sedneme do kajaků a celý den budeme mít k dispozici na objevování krás zátoky Halong.
Zajedeme se podívat k ostrovu “Man's head island“ ,který svým tvarem připomíná lidskou hlavu. Uvidíme Želví ostrov. Budeme pádlovat k ostrovu s jeskyní Luon a skrz třicetimetrový tunel projedeme do kráteru s lagunou. Doplujeme k plovoucí vesnici Cua Van a dáme si luxusní oběd. Po jídle dopádlujeme do jeskyně Ba Ham lake, která je s mořem spojena tunelem s lagunou. Zbytek odpoledne strávíme na pláži Three Peach. Na večeři a noc se vrátíme do naší tradiční dřevěné džunky. Pro zájemce je možná úchvatná noční plavba na mořských kajacích.
Strava: snídaně, oběd & večeře
Ubytování: Bai Tho Junk

3. den

Halong Bay – mořský kajak a lezení po skále
Po snídani budeme pokračovat v objevování krás Halong bay a zdokonalovat se v jízdě na mořských kajacích. Můžeme se vypravit na úžasný La Ha ostrov a jeho krásné Moody pláže.
Po obědě si budeme moci vyzkoušet lezení na vápencové útesy pod dohledem zkušeného UIAA certifikovaného průvodce. Budeme moci lézt jak vysoko budeme chtít. Ze skály se nám naskytnou jedinečné pohledy na úchvatnou zátoku Halong bay a okolní moře. Na noc se vrátíme do zátoky na zakotvenou džunku.
Strava: snídaně, oběd & večeře
Ubytování: Bai Tho Junk

4. den

Ostrov Nam Cat
Po snídani se rozloučíme s naší džunkou a rychlou malou lodí se necháme převést na ostrov Cat Ba Island. Cat ba se může pochlubit rozdílností krajiny a ekosystému, jakou jsou korálové útesy, plantáže mangrovníků, písčité pláže, sladkovodní plovoucí les, malá lesní sladkovodní jezírka, zalesněné kopce a hory.
Po krátkém transferu na malé pobřežní silnici, přijedeme do zelených kopců, ve kterých je ukryta vesnice Lien Minh Village a motýlí údolí. Tato vesnice má pouze dvanáct farmařících rodin, které nás pohostí a zajistí oběd z místních surovin.
Následovat bude vycházka do džungle a hor. Až se vrátíme, tak si necháme od místních obyvatel ukázat lidové zvyky a řemesla. Dozvíme se například, jaké výrobky je možné zhotovit z bambusu. Budeme mít soustu času na to poznat domorodé obyvatele a přátelsky s nimi prodiskutovat jejich způsob života a třeba se i nechat inspirovat. Projdeme si políčka, plantáže, výběhy pro vodní buvoly a nakoukneme do motýlího údolí, kde poznáme rozmanitost místní fauny a flóry. Jakmile budeme mít již přírody dostatek, nasedneme do transferu a necháme se převézt do města Cat ba, kde bude čas na procházky po městě, nebo relaxaci na plážích.
Strava: snídaně, oběd & večeře
Ubytování: Cat Ba

5. den

Cat Ba – Hanoi
Po snídani v hotelu budeme mít celé dopoledne volno k průzkumu města, nebo odpočinku na pláži. Kolem oběda nás čeká přejezd rychlou lodí do Hai Phong City odkud nás převeze transfer do hotelu v Hanoi.
Strava: snídaně

Počasí

Danang

29°C Polojasno

Nha Trang

27°C Slabý déšť

Phan Thiet

26°C Slabý déšť

×