800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL DIAMOND BAY

Rozlehlý hotelový areál sestávající z přízemních vilek a celkem čtyř dvoupatrových pavilónů je vystavěn v tropické zahradě, jižně od města Nha Trang ve vzdálenosti cca 10 km. Letiště je od hotelu vzdáleno cca 20 km.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

přímo u písčité pláže, rozlehlý resort se nachází v zálivu u soukromé pláže s jemným pískem. Z jedné strany je obklopen horami, z druhé mořem. Od centra Nha Trang cca 15 min. jízdy. Z hotelu jezdí pravidelně shuttle bus zdarma. Od letiště asi 30 min.

Vybavení

velká tropická zahrada, hlavní budova s recepcí, hlavní restaurací, restaurace u pláže, 2 bary, velký bazén s lehátky a slunečníky, fitness, volejbal, místnost s počítači a přístupem na internet (zdarma). K hotelu patří také zábavní park a ještě jedna pláž v areálu, cca 700 m od hlavního zázemí hotelu – možnost dopravy hotelovými vozítky.

Ubytování

v hotelu je 176 pokojů, které jsou rozmístěny v 3patrových budovách a vilkách. Pokoje superior: klimatizace, LCD/TV, telefon, WiFi, trezor, minibar, kávovar, koupelna, WC, balkon nebo terasa. Pokoje deluxe za příplatek, mají navíc vanu. Diamond Villas – rozlehlá koupelna, velká terasa.

Náš názor

Nádherné prostředí, velká nabídka sportů, ideální dovolená pro všechny. Jeden z největších bazénů u hotelů ve Vietnamu. V hotelu byly ubytovány finalistky Miss Universe 2008 a hlavní program se natáčel právě zde.

Strava

Snídaně:bufetové

Služby za poplatek

SPA (masáže, kosmetika, sauna, pára atd.), tenisové kurty, vodní sporty: kajaky, windsurfing, parasailing, rybaření; golf driving range.

Počasí

Nha Trang

29°C Převážně oblačno

×