800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyOkruh severním Vietnamem

Putování za místním folklórem.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

BANGKOK - HANOJ
Snídaně. Po snídani transfer na letiště, odlet do Hanoje. Po příletu transfer do hotelu, ubytování. Vyhlídková projížďka na rikšách po starém městě kolem jezera Navráceného meče se Želví svatyní. Večeře. Večer návštěva tradičního hanojského divadelního představení vodních loutek. Nocleh.

2. den

HANOJ - LAO CAI
Snídaně. Celodenní okruh po hlavním městě Vietnamu s návštěvou Ho Chi Minhova mauzolea (zvenčí), jeho bývalé rezidence a konfuciánského Chrámu literatury (první univerzity ve Vietnamu založené 1075). Oběd v hanojském stylu. Odpoledne prohlídka Pagody jediného sloupu, transfer na nádraží a odjezd nočním lůžkovým vlakem Victoria Express do Lao Cai. Kupé pro 4 osoby.

3. den

LAO CAI - SAPA
Po příjezdu do Lao Cai, transfer do hotelu, ubytování. Transfer do vesnice Sapa. Procházka vesnicí, kterou vybudovali Francouzi v roce 1922 jako horskou stanici ve výšce 1650 m. Postupně upadla v zapomnění a byla znovuobjevena teprve nedávno. Oběd ve vesnici. Po obědě výlet do vesnice Ta Phin, která je domovem horského kmene Red Dao. Návrat do Sapy. Cestou zpět se zastavíte u jeskyně Ta Phin. Nocleh v Sapě.

4. den

SAPA - LAO CHAI - TAVAN - LAO CAI
Snídaně. Trekking do vesnice Tavan. Oběd v jednom z horských domů. Pokračování bambusovým hájem do vesnice Giang Ta Chai. Odpočinek u vodopádu. Po odpočinku výstup k silnici, transfer minibusem na nádraží do Lao Cai. Odjezd nočním lůžkovým vlakem Victoria Express do Hanoje. Kupé pro 4 osoby.

5. den

HANOJ - HALONG BAY
Snídaně ve vlaku. Po příjezdu do Hanoje, transfer do Halong Bay. Před polednem nalodění na Huong Hai Junk, plavba zálivem Halong Bay. Oběd. Během plavby uvidíte ostrovy Dinh Huong Island, Ga Choi Island, Dog Island a Sail Island. Navštívíte krásnou jeskyni Sung Sot Cave zapsanou do světového dědictví UNESCO. V podvečer zakotvení v zálivu, večeře. Nocleh na palubě.

6. den

HALONG BAY - HANOJ - BANGKOK
Snídaně, plavba zálivem Halong Bay. Během plavby uvidíte Man’s Head Island, Tortoise Island. Prohlídka jeskyně Luon Cave. Plavba zpět do přístavu Halong Wharf. Oběd na palubě. Po příjezdu do přístavu transfer do Hanoje. Transfer na letiště do Hanoje, odlet do Bangkoku.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Danang

28°C Převážně oblačno

Nha Trang

28°C Převážně oblačno

Phan Thiet

24°C Slabý déšť

×