800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PANDANUS RESORT

  • Resort se nachází přímo u písečné pláže
  • Nedaleko slavných písečných dun

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Hotelový resort Pandanus se nachází v přímořské oblasti Mui Ne, asi 5 hodin jízdy automobilem od Saigonu.

Ubytování

Hotelový komplex je tvořen 134 pokoji, rozdělených do několika kategorií dle vybavení a velikosti (junior suite, superior, rodinný pokoj) a bungalovy. Všechny úrovně ubytování jsou standardně vybaveny koupelnu s WC, vysoušečem vlasů, telefonem, minibarem, satelitní TV, klimatizací a trezorem.

Vybavení

Hosté mohou využít služeb kavárny, restaurace a sluneční terasy. Kavárna "Café Blue Lagoon" nabízí po celých 24 hodin jídla vietnamské a západní kuchyně. "Waterfall Lounge" nabízí snacky, sendviče, koktejly, pivo, víno, přičemž vše je možné donést k bazénu či na pláž. Na "Sun Terrace" si můžete zakoupit občerstvení a nápoje. Hotel je obklopen krásnou bohatou tropickou zahradou, kde se nachází krásný prostorný bazén. Relaxační masáže si můžete dopřát na pláži, u bazénu nebo v místních lázních. Dále můžete využít jacuzzi, zajít si na manikůru, pedikůru, do sauny či páry.

Stravování

Snídaně.

Sport a zábava

Pokud zatouží hosté po sportu, mohou využít vodních sportů, šnorchlovat, rybařit, půjčit si loďku, kolo, jezdit na koni, zajít do fitness centra, na tenis nebo využít nabídky windsurfingu. Možnosti pobavit se je na místní diskotéce a ve dvou karaoke barech. Pro nejmenší hosty je připraveno dětské hřiště.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Možnosti ubytování

Počasí

Phan Thiet

27°C Převážně oblačno

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL TERRACOTA RESORT

HOTEL TERRACOTA RESORT

Vietnam, Phan Thiet

Cena od: 39 090 Kč

Pro skupinu: