800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyPo proudu Mekongu

PRAHA/VÍDEŇ - HO CHI MINH CITY – MEKONG DELTA – NHA TRANG –DANANG – HOI AN – HUE - HANOI – HOA LU – HOA BINH – HA LONG – HANOI – PRAHA/VÍDEŇ

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

PRAHA/VÍDEŇ – HO CHI MINH CITY
Sraz na letišti v Praze nebo ve Vídni. Odlet do Ho Chi Ming City s mezipřistáním. Občerstvení během letu.

2. den

SAIGON ( HO CHI MINH CITY )
Po příletu na letiště Tan Son Nhat – Saigon, transfer do hotelu. Ubytování. Prohlídka Tran Hung Daoského chrámu sjednocení, katedrály Notre Dame se známou budovou radnice z období francouzské kolonizace, centrální pošty, městského divadla a čínské čtvrti Cho Lon s tržištěm. Večeře. Nocleh.

3. den

HO CHI MINH CITY – MEKONG DELTA – HO CHI MINH CITY
Snídaně. Odjezd do Mekong Delta, během cesty zastávka u mostu Long Hiep. Následuje lodní výlet do Xeo Quit. Prohlídka plantáží a typických farmářských obydlí. Oběd. Návrat do Ho Chi Minh City a prohlídka chrámu Thien Hau a Giac Lam pagody. Večeře. Nocleh.

4. den

HO CHI MINH CITY – NHA TRANG
Snídaně. Transfer na letiště, odlet do Nha Trang. Prohlídka města s návštěvou čamských věží Po Nagar z 9. století našeho letopočtu na místě starého hinduistického poutního místa, neogotické katedrály Nha Trang, pagody Long Son a oceánografi ckého institutu. Ubytování.

5. den

NHA TRANG
Snídaně. Lodní výlet do zálivu Nha Trang a návštěva rybářské vesničky. Po obědě volný čas. Večeře. Nocleh.

6. den

NHA TRANG
Snídaně. Volný den na koupání a opalování. Nocleh.

7. den

NHA TRANG
Snídaně. Volný den na koupání a opalování. Nocleh.

8. den

NHA TRANG – DANANG – HOI AN
Po snídani transfer na letiště, odlet do Danangu. Návštěva města Hoi An Ancient, muzea Cham Sculpture. Po obědě návštěva Phuoc Kien pagody a Japonského mostu. Večeře. Ubytování. Nocleh.

9. den

DANANG – HUE
Snídaně. Návrat do Danangu. Prohlídka nádherného pohoří před odjezdem do Hue. Oběd během cesty. Zastávka u Hai Van Pass a na pláži Lang Co. Ubytování. Večeře. Nocleh.

10. den

HUE
Snídaně. Lodní výlet po řece Huong. Návštěva pagody Tien Mu a hrobky Minh Mang. Po obědě prohlídka Imperial Citadel a hrobky Tu Duc. Večeře. Nocleh.

11. den

HUE – HANOI
Snídaně. Transfer na letiště, odlet do Hanoi. Prohlídka katedrály sv. Josefa, historického muzea. Po obědě návštěva chrámu literatury, tržiště Dong Xuan, a staré čtvrti. Večeře. Nocleh.

12. den

HANOI – HOA BINH
Snídaně. Pokračování cesty do Hoa Binh. Lodní výlet na řece Da a návštěva horské vesnice. Oběd s programem místních obyvatel. Ubytování. Večeře. Nocleh.

13. den

HOA BINH – HOA LU – HANOI
Snídaně. Odlejezd do Hoa Lu. Lodní prohlídka úžasných jeskyních. Po obědě návštěva chrámu Dinh. Ubytování. Večeře. Nocleh.

14. den

HANOI – HA LONG
Snídaně. Prohlídka Ho Chi Minského mauzolea a pagody One-Pillar. Pokračování cesty do Ha Long. Ubytování. Večeře. Nocleh.

15. den

HA LONG – HANOI
Snídaně. Lodní výlet do zálivu Ha Long. Na lodi oběd s mořskými specialitami. Odjezd do Hanoi. Ubytování. Večeře. Nocleh.

16. den

HANOI – PRAHA /VÍDEŇ
Snídaně. Transfer na letiště. Odlet do Vídně nebo Prahy s mezipřistáním. Občerstvení v letadle.

17. den

PRAHA/ VÍDEŇ
Přílet do Prahy nebo Vídně.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Danang

27°C Převážně oblačno

Nha Trang

24°C Převážně oblačno

Phan Thiet

25°C Převážně oblačno

×