800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyLIBERTY CENTRAL HOTEL

Čtyřhvězdičkový Liberty Central Hotel se nachází v centru Ho Či Minova Města na jihu Vietnamu jen 20 minut od mezinárodního letiště Tan Son Nhat.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Čtyřhvězdičkový Liberty Central Hotel se nachází v centru Ho Či Minova Města na jihu Vietnamu jen 20 minut od mezinárodního letiště Tan Son Nhat.

Ubytování

V Liberty Central Hotel jeE k dispozici 139 pokojů s výhledem na město. Vybavení pokojů: - Vlastní koupelna se sprchou a s vanou - Župany - Klimatizace s individuálním ovládání - Vysoušeč vlasů - Kabelová televize - Bezdrátový přístup k internetu - Minibar - Telefon - Pohovka - Bezpečnostní box - Pracovní stůl - Sejf na pokoji - Pokoj s čelním výhledem do ulice - Denně minerální voda zdarma - Kávavovar a čajovar

Vybavení

Liberty Hotel Central je moderně postavený luxusní hotel, který se nachází v centru města Ho Chi Minh City a je strategicky umístěn na okraji obchodní čtvrti a rekreační oblasti. Hotel Liberty Central nabízí výjimečné zařízení a služby, vysoký komfort a bezpečnost. Kromě toho, hotel je pouze jeden blok od známého Ben Thanh trhu a jen na krátkou procházku od zábavy, nakupování a stravování v centrální čtvrti.

Zábava

Golf, Ho Či Minovo Město - kulturní památky, kulinářské speciality, botanická zahrada, zábava, nákupy.

Hřiště

Vietnam Golf & Country Club

má dvě 18 jamkové hřiště. Nachází se pouhých 20 kilometrů od centra Ho Chi Minh City, Vietnam Golf a Country Club je také nejbližší Golf Club od města.

Hriště se rozkládají na 300 hektarech půdy, dvě velké golfové hřiště byly zasanené do stávajících lesních pozemků s minimálnímy úpravamy takže máte pocit, že hřiště tam bylo odjakživa.

West Course na Vietnam Golf & Country Club bylo otevřeno v listopadu 1995, měří 7106 yardů a nabízí úzké fairwaye lemované stromy a rychlá hladké greeny. Mistrovské hřiště má par 72 a hostilo Vietnam Open (asijské PGA Tour), v letech 1995 a 1997.

The Long Thanh Golf Club

nabízí 36 jamek v malebném okolí Saigonu. Hřiště nabízí celoročně výborné podmínky pro hru. Hřiště je dlouhodobě oblíbené.

Krásné ferveje a velké zvlněné greeny, s mnoha vysokými bunkry a vodní překážky téměř na každé jamce vás nadchnou, The Long Dlouhá Thanh Golf Club je ztělesněním golfu ve Vietnamu. Fairwaye lemují palmy a borovice. Všech 36 jamek má svůj vlastní charakteristický tvar. Uspokojí jak začátečníky tak i profesionální golfisty.

Song Be Golf Resort

První mezinárodní mistrovské golfové hřiště ve Vietnamu. Je považováno za jedno z nejnáročnějších hřišť v zemi. Golf Resort byl postaven v roce 1994 v krajině ovocných sadů a kokosových palem. 18 jamkový resort obsahuje 10 jezer. Song Be je řeka, která je přítokem řeky Mekong, proto nepřekvapuje, že voda vstupuje do hry v osmi z 18 jamek.

Dong Nai Golf Resort

Dong Nai Golf Resort se nachází jen 60 minut od centra města Ho Chi Minh City a nabízí golfistům některé z nejdramatičtějších scenérií na golfových hřištích v jižním Vietnamu, protože se nachází na velkém zalesněném pozemku na břehu jezera Cloudy River Lake.

Každá z 27 jamek je zcela unikátní a představuje výzvu pro golfisty ve Vietnamu. Designer Ward W Northrup naprojektoval atraktivní, ale snadno hratelné golfové hřiště. Bo Chang Dong Nai golfové hřiště je na dně údolí, které zajišťuje po celý rok stabilní hrací podmínky, bez velkého větru.

Příplatky

Jednolůžkový pokoj - 5.600,- Kč.

Program zájezdu

1. den: příjezd do Sigonu, transfer do hotelu
2. den: golf v Vietnam Country Club (místo asijského PGA turnaje)
3. den: golf v Long Thanh Golf Club (velkolepé hřiště s výhledem na Saigon)
4. den: okružní výlet do delty Mekongu
5. den: golf v Bo Chang Dong Nai Golf Club (doporučeno, dobře udržované parkové hřiště)
6. den: golf v Song Be Golf Club (unikátní pouštní styl)
7. den: transfer na letiště v Saigonu, odjezd

Počasí

Danang

32°C Skoro jasno

Nha Trang

30°C Převážně oblačno

Phan Thiet

30°C Převážně oblačno

×